מידע מקצועי

התקנת מיני בר

בשנים האחרונות מתקני המים הפכו למאוד פופולריים. הם מציעים מים מטוהרים, נקיים ובריאים ובנוסף הם נוחים לשימוש ופשוטים לתפעול. החלטתם להתחדש במתקן מים? החלטה טובה. עכשיו כל שעליכם לעשות הוא להתקין את המכשיר.

קרא עוד

מוצרים נלווים לתמי 4

מטריקס מספקת מבחר של מוצרים נלווים לתמי 4 כדי להבטיח שתהליך סינון המים המשולש יישאר מיטבי לכל אורך תקופת השימוש. בעזרת המוצרים של מטריקס תוכלו להפיק את מירב השימוש מהמתקן וליהנות ממים מטוהרים ואיכותיים.

קרא עוד

הכירו את מסנן מים עמיעד – ספיר אלפא

כולנו חולמים שנוכל ליהנות משתיית מים צלולים ונקיים ישר מהברז. בעזרת מסנן אלפא עמיעד חלום זה יכול להפוך למציאות ואף להוביל לחיסכון משמעותי באנרגיה. אם עוד לא שמעתם עליו, הגיע הזמן.

קרא עוד

מהי מערכת מיקרופילטר?

רבים מאתנו מאמינים כי המים אשר מגיעים אלינו מהברז הנם בריאים, איכותיים ובטוחים לשתייה. אולם בשנים האחרונות אנו מגלים כי הדבר רחוק מלהיות נכון ולכן עולה הצורך במערכות טיהור אשר יסננו את המים ויספקו לנו את המענה לכל צרכינו היומיומיים. עם השנים ולצד המצאתן של טכנולוגיות חדשות, הצרכנים יכולים ליהנות ממערכות טיהור מים מתקדמות אשר מציעות עד חמישה שלבי סינון. אחת מהטכנולוגיות היותר חדישות בתחום מערכות טיהור מים היא המיקרופילטר.

קרא עוד

פתרון בעיות ותקלות למיני בר

מיני בר הוא אחד המכשירים היותר שימושיים בכל משרד או בית, וכאשר מכשיר זה פועל בצורה חלקה אין כל בעיה. אולם לפעמים יכול להיות שאתם תרגישו שמשהו פשוט אינו פועל כשורה. רגע לפני שאתם מתקשרים לאיש מקצוע מיומן, לפניכם כמה תקלות נפוצות למיני בר, אותן אף תוכלו לפתור בעצמכם.

קרא עוד

איך יודעים שזה הזמן להחליף מסנן מים?

כדי לשמור על איכות המים ועל אריכות חייו של מתקן בר המים, יש להקפיד על תחזוקה נאותה. וכחלק מאותה תחזוקה, אחת הפעולות אותן יש לבצע באופן תדיר היא החלפת המסנן. כדי עשות זאת על הצד הטוב ביותר יש לקרוא את הנחיות היצרן והוראות הבטיחות בקפידה.

קרא עוד

מסננים את המים, איזה מסנן מתאים לכם?

צנרת ישנה, חוסר אחידות באיכות המים, זיהומים, חיידקים ועוד- כל אלו משכנעים אנשים רבים להוסיף למערכת המים הביתית שלהם סננים מסוגים שונים בכדי לסנן ולטהר את מי השתייה שלהם.
אספנו עבורכם את כל המידע על מגוון מסנני המים הביתיים אותם תוכלו להתקין בביתכם ולדאוג לבריאותכם ולבריאות היקרים לכם.

קרא עוד

פילטר מים לסינון אבנית

כולנו ערים לחשיבות החיסכון במים. כמות מי המים לשתייה בישראל יורדת וכולנו מצווים לזכור את הכלל, "חבל על כל טיפה". אבל לא רק הכמות ירדה אלא גם האיכות. איכות מי השתייה איננה עוד כפי שהייתה בעבר. כאשר אנו שותים מי ברז לא מסוננים, אנו מרגישים היטב את ההבדל בטעם. אבל אם חשבתם פעם כי פילטר מים נועד אך ורק כדי להעלים טעמי לוואי הרי שזו טעות. למרות שאין ספק כי סינון המים משפר באופן ראוי לציון את טעמם הוא גם מעניק דבר מה נוסף. דבר מה חשוב שאי אפשר להתעלם ממנו – סילוק של אבנית. זו פעולה חשובה, בעלת משמעות מן הבחינה הבריאותית.

קרא עוד

כמה מים צריך לשתות ביום?

מים הם חיים. שתיית מים הינה דבר הכרחי ביותר עבורנו, במיוחד בקיץ, אך לא רק בו אלא בכל עונות השנה, אנו חייבים להקפיד על שתיית מים אפילו כאשר איננו צמאים.
שתיית מים הינה פעולה הכרחית לקיומם של בני אדם ובעלי חיים. ללא מים, ישנה סכנת התייבשות הגורמת לגופנו לפתח מנגנוני הגנה ובכך להשפיע על תפקודו המיטבי ואף עלולה במקרים קיצוניים לגרום למוות.

קרא עוד

בר מים מומלץ- איך בוחרים?

גוף האדם מכיל מים רבים המהווים כ-60% ממשקלו. המים בגופנו אחראיים על פעולות חשובות בתפקוד גופנו ולכן רק ראוי שנאפשר לגופנו לקבל את המים האיכותיים והטובים ביותר.
כולנו יודעים עד כמה זה חשוב לשתות מים ובמיוחד בעונה החמה, כשזו נמשכת בארצנו חודשים ארוכים.

קרא עוד

נגישות