מדוע חשוב לתת לתינוקות מים מסוננים?

הכול יודעים כי קיבתם של תינוקות אינה מפותחת דיה להכיל ולעכל מזונות מוצקים. בשבועות הראשונים לחייהם הם ניזונים ממזון נוזלי בלבד. יש חשיבות מכרעת לניקיון המים ומה שמהווה ערובה לזמינותם של מים מסוננים וטהורים הוא מיני בר ביתי , המשמש מקור אספקה שוטף.

מיני בר דיגיטאלי לבית העומד בכל תקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים מספק מים לכל מטרה שהיא בכלל ולתינוקות בעיקר.יתרונו של המכשיר הוא, בין השאר, בכך, שמוטמע בו מנגנון הגנה בפני נפילות מתח והפסקות חשמל, כך שניתן להשתמש במים המזוקקים שבו בכל עת ובכל מצב.

מדובר במכשיר, אשר גם גוף החימום שלו לא פולט מתכות רעילות המעכירות את המים ומזהמות אותם.

1000מטריקס פלאט דיגיטאלי לבן

כאשר אתם רוכשים מיני בר מתצורת חברה המספקת מגוון אמצעים ופתרונות למים מסוננים לבית ולכל מקום שבו קיימים דרישה או צורך במים צלולים וטהורים, אתם מקבלים, הלכה למעשה, מענה לכל בעיה.

חברת מטריקס מציעה מבחר גדול של פילטרים וסננים איכותיים להעשרת מי השתייה ולהשבחתם.

הסננים האיכותיים מונעים חדירתם של לכלוך, אבנית, חול וחומרים נוספים העלולים לחדור אל מערכת מי השתייה בהעדר מנגנון סינון מתאים. מערכות הסינון האיכותיות מונעות גם מהילת המים בטעמי לוואי.

יחד עם המכשיר אתם מקבלים גם הנחיות שימוש ואחת בחצי שנה, כנדרש, מחליפים את הסנן של מיני בר לבית דיגיטאלי.

הופ הופ טרללה, גדלתי בחצי שנה

במלאות לתינוק חצי שנת חיים ראשונה מותר להתחיל לתת לו, במשורה, במינון מבוקר, כמויות קטנות ומבוקרות של מים. מומלץ לעשות זאת בסיום ארוחותיו, טיפה טיפה, בהדרגה.

על מנת לוודא כי המים יהיו מסוננים באופן מיטבי יש להרתיח את המים, ודאי כאשר משתמשים במי ברז. כאשר משתמשים במים ממכשיר מיני בר, אשר מלכתחילה איכות המים בו גבוהה, החובה הופכת להמלצה.

דווקא בשל היות המים מקור חיים, יש להקפיד הקפדה יתרה על מקורם ועל איכותם. כאשר אתם רוכשים מיני בר מחברה המספקת הדרכה, ייעוץ ונותנת מענה לכל בעיה שמתעוררת בנושא, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי התינוק שלכם ייהנה ממים נקיים.

כאשר מדובר בתינוקות- איש לא יעז להמר ואיש לא יסכן אותם. כשם שמפקידים על שלומם וביטחונם הפיזי ומקצים להם את התנאים המיטביים בסביבת חייהם; כשם שמקפידים על בדיקות תקופתיות ומקיימים מעקב שוטף אחרי תהליך התפתחותם- כך גם חשוב ביותר להקפיד על כל מה שנכנס לפיהם.

בשל השימוש ההולך וגובר במים ככל שהתינוקות גדלים, קיימת חשיבות רבה ביותר לשמירה על איכות המים שניתנים להם. מי שבביתם מצוי מכשיר מיני בר, אשר המים היוצאים ממנו מסוננים ונקיים משאריות של מזהמים פוטנציאליים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הם נותנים לתינוקם את המים הראויים והאיכותיים ביותר. זה לא דבר של מה בכך.