בהעדר פילטרים ומסננים סופחת מערכת המים לכלוכים ומזיקים שונים הגורמים לחדירתם אל המים בכלל ואל מי השתייה. בהעדר פילטרים מצטברת גם שכבת אבנית על גופי החימום והקירור של המים המעכירה את טעמם ומקצרת את משך פעילותם של מכשירים חשמליים רבים.

על מנת להתאים את סוגי הפילטרים למכשירים השונים רצוי ומומלץ להתייעץ עם נציגי שירות של החברה העומדים לרשותכם ולשירותכם בכל נושא ובעיה הקשורים לפילטרים. לתקינותם של הפילטרים יש השפעה ישירה על איכות המים שאנחנו צורכים ובכך – על בריאותנו.

מטריקס מציעה מגוון פילטרים למים

החברה מציעה מגוון פילטרים. לצורך התאמת הפילטר הייעודי המתאים והאפקטיבי ביותר ודאי מומלץ לקבל מידע וייעוץ מאנשי המקצוע האמונים על התקנתם. בין השאר מוצעים ללקוחות מסנני פחם, סננים משולבי מיקרופילטר, מסנני ממברנה לאוסומוזה, סננים נגד אבנית, סנני משקעים ועוד.

כמו כן מוצעים ומסופקים מתקני מים ומיני ברים הכוללים מסננים. תחת קורת גג מקצועית וטכנית אחת תוכלו ליהנות מפילטרים המתאימים לכל מערכות הסינון, לרבות התת כיוריות. המכנה המשותף לכולם הוא עמידתם בתו התקן המחייב והמחמיר, הן של מכון התקנים הישראלי והן תקן N.S.F האמריקני.

שימוש בפילטרים למים מהווה ערובה לניקיון המים, לזיקוקם ולטיהורם מחלקיקים לא רצויים. כדי להפיק מהם את המיטב, רצוי להתוודע אל הוראות היצרן, להקפיד על כל הנהלים הכרוכים בתחזוקתם הנדרשת, לרבות שמירה על לחץ מים מומלץ בכניסתם למערכת (בין שתיים לשמונה אטמוספרות).

חשוב לציין, כי אף שקיימות הוראות ברורות באשר לתדירות החלפת הפילטרים, אם וכאשר אתם מבחינים בירידה בלחץ המים בברז- צרו קשר עם נציג השירות של החברה; ייתכן שיידרש להחליף את הסנן לפני המועד המומלץ.

פילטרים למים לשמירה על איכותם של המים

החברה מציעה ללקוחותיה  פתרונות לאבנית, מסננים למקררים, מיני ברים, קולרים, אמצעים נלווים למים ולמוצריהם ועוד. ריכוז הידע המקצועי, המוצרים והאביזרים במקום אחד מאפשר לכם קבלת מוצר ושירות מקצועיים ללא המתנה.

החלטה עקרונית על שמירה על איכות חיים מתחילה ברכישת מוצרים המאפשרים לשמור על ניקיון המים. חשוב להקפיד גם על סינון מים של מכונת כביסה, דוד חשמל וכל מוצר ואופן של שימוש במים. עם זאת ברור כי החשיבות העליונה והמכרעת היא זו המיועדת ומיוחדת לשמירה על איכות מי השתייה.

היתרון של שימוש בפילטרים מאפשר אספקה שוטפת של מים מזוקקים ומטוהרים המייתרים את הצורך לרכוש בקבוקי מים ברשתות השיווק או במכולות השכונתיות וממילא פוטרות אתכם מהתאמה אל שעות הפתיחה והסגירה שלהן.

אם חשוב לכם לקבל מידע נוסף, מפורט יותר, על אודות כל אחד מסוגי הפילטרים המוצעים לכם, אתם יכולים להתקשר בכל עת ולהיענות ברצון ובשמחה.

אין כל קושי להשיג נציג שירות כאשר מתבקש או נדרש ביקור של טכנאי- קל וחומר בקבלת תשובה לשאלה. כלקוחות החברה אתם זכאים ומוזמנים ליהנות ממבצעים שונים שאנחנו עורכים מדי פעם. שווה וחשוב לעקוב באתר אחרי המבצעים וההטבות.