בעולם בו קיים איום תמידי על משאבי הטבע ועל המים בפרט, ההכרה בחשיבותם של מים מסוננים ונקיים רק הולכת וגוברת בחלוף הזמן. יחד עמה, גוברת גם הדרישה למתקני מים מסוגים שונים. המתקנים הקיימים כיום בשוק מספקים מים משובחים, נקיים וטעימים העומדים בתקן הישראלי. היות וישנם סוגים שונים של מתקני מים לבחירה אי אפשר שלא לשאול את השאלה: מה עדיף – מתקן מים או קולר מים? לשם כך צריך קודם כל לעשות הבחנה בין צריכה ביתית לבין צריכה מוסדית-עסקית.

מיני בר מושלם עבור צריכה ביתית

כאמור ישנו הבדל בין הצורך של בית פרטי לבין הצרכים של משרדים או מוסדות מסוגים שונים. לכן אם מדובר בשימוש פרטי וההתלבטות היא בין קולר מים לבין מתקן מים, באופן טבעי ומתבקש, מתקן מים קטן, כגון מיני בר, יתאים יותר לשימוש וצריכה ביתית, בעיקר בשל מידותיו הקטנות, עיצובו, נוחות השימוש והיכולת לפקח ולשלוט על תחזוקתו ואחזקתו. מלבד בתים פרטיים, מתקנים מסוג אלו מתאימים גם למטבחונים במשרדים קטנים ויכולים לשמש את העובדים בצורה מיטבית.

מיני בר קומפקט בר - מטריקס

היתרונות של מיני בר

מתקן מים כגון מיני בר זמין במגוון סוגים וצבעים ויתרונו בכך שמתחבר ישירות למערכת המים הביתית ועל כן מציע בכל עת מים קרים וחמים. מתקני מים ביתיים מתאימים להצבה במטבח המרווח ועיצובם המרהיב הופך אותם לאלמנט דקורטיבי המעשיר ומעצים את חזות המטבח. מיני בר ביתי מגיע, כמו כל המתקנים לאספקת מים, כשהוא נושא תו תקן איכות ובטיחות כפול- ישראלי ובינלאומי. הוא בטיחותי ואינו מהווה כל מקור סכנה, בפרט לילדים קטנים. בנוסף, המים המסוננים טעימים והנם נטולי טעם לוואי.

 

קולר מיני קר/חםקולר מים עבור מוסדות ציבוריים

לעומת מתקן מים, קולר מתאים יותר למוסדות ציבורים כגון בתי חולים, בתי ספר, אוניברסיטאות, משרדים גדולים, מפעלי תעשייה ועוד. בעזרת קולר ניתן לספק מים נקיים בתפוקה גבוהה כאשר לרוב התאמה אופטימלית תתאפשר לאחר התייחסות למשתנים כמו תקציב ומספר האנשים הצפויים לעשות בו שימוש. במקומות ציבוריים אפשר גם לשלב בין קולר לבין מתקן מים קטן, כך למשל להציב קולר במקומות מרכזיים בהם ישנם תנועה ערה של אנשים ומתקן מים, במזכירות, במשרדים, במטבח, בחדר האוכל אם ישנו וכן הלאה.

 

 

 

 אז במה בוחרים?

בחירה מושכלת מחייבת הגדרה ואפיון של הצרכים ושל השימוש המיועד במכשיר. נציגי השירות של חברת מטריקס, בעלי ניסיון רב בתחום מכשירי מיני בר וקולרים, הן לשוק הפרטי והן לשוק המוסדי- ציבורי והם יסייעו לכם לבחור על פי מכלול השיקולים הרלוונטיים לכם. אף כי הגודל לא תמיד קובע, בהקשר זה עשויה להיות לו השפעה, אולי מכרעת, על הבחירה. אם אתם מחפשים מתקן מים קרים וחמים שישמש מספר רב של אנשים, במפעלי תעשייה, במשרדים גדולים, באולמות המתנה ועוד, ודאי יידרש לכם קולר מים. לעומת זאת, אם מה שאתם מחפשים הוא מכשיר קטן וביתי לשימוש המשפחה ואורחיה בלבד, או לשימוש של צוות המשרד, מיני בר עשוי להספיק ולספק לכם את המענה המושלם.

השורה התחתונה: הקפידו לבחור מתקן מים מחברה מקצועית ואמינה

15 שנות מקצועיות, אחריות, מחויבות ומתן פתרונות להשבחת מי שתייה, תוך עמידה בלתי מתפשרת על תקני האיכות והבטיחות, אלו הם היתרונות המובהקים שחברת מטריקס זוקפת לזכותה. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף אל עשרות לקוחות שנהנים באופן קבוע משירותי החברה ומוצריה ומגלים מידת שביעות רצון גבוהה בעת השימוש התדיר במתקני המים האיכותיים שמציעה.

כחברה השמה את לקוחותיה במרכז אנו נשמח לעמוד לשירותכם ללא פשרות וללא עיגול פינות. אם עודכם מתלבטים אודות הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, צרו עמנו קשר וצוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם לבחור נכון.