מים טובים לעור הפנים

דומה כי אין עוד דבר בעולם, בחיים, אשר אין כל מחלוקת או ערעור על חשיבותו לגוף האדם כמו מים. המים מכילים מינרלים וכימיקלים החיוניים ביותר לגוף האדם. מים חיוניים לא רק לשרידות הגוף ולחיזוקו; הם עשויים לסייע בריפוי מחלות שונות כדוגמת לחץ דם, מגרנות, כאבי גב, אסטמה, סוכרת ועוד.


המלצת המומחים היא לשתות שמונה עד 12 כוסות ביום. רבים אינם שותים כמות זו, לא מעט מסתפקים בפחות מחציה. כל מי ששותה כמות מספיקה של מים חש את התרומה שלהם להרגשה כללית טובה יותר שניכרת ומורגשת גם בעור הפנים ואף נראית עליהם למי שמביט בהם.

המים מסייעים לשמירה ולטיפוח עור הפנים במישרין ובעקיפין. הם מזרזים את חילוף החומרים בגוף, תורמים לשריפת קלוריות ומונעים הפיכתן לשומן. המים מוסיפים אנרגיה והופכים אותנו לפחות עייפים. תחושת הערנות כשלעצמה משפיעה על מראה הפנים.

היות שמים חיוניים ביותר לפעילות השרירים- ככל שאספקת המים תדירה ושוטפת יותר, כלך השרירים פועלים היטב והם נראים פחות רפויים: לא יוצאים מכלל אלה שרירי הפנים והעור המתוח עליהם.

אומרים כי הכול כתוב על פנינו, והעור הוא חלון הראווה של הפנים. שתיית מים בכמות מספיקה מפיגה לחצים. היא הופכת אותנו רגועים יותר. הרוגע והשלווה ניכרים עלינו. על פי הבעת פנינו ניתן להבחין  לא רק בתחושות הפנימיות אלא גם ב"תנוחה" של העור על פנינו.

מים טובים לעור הפנים

תרומה ישירה

אם כל התופעות שצוינו לעיל הן תרומה עקיפה של המים לעור הפנים, יש להם גם תרומה ישירה. תאי העור, כמו כל איבר אחר בגוף, מורכבים ממים. העדר כמות מספיקה של מים פוגמת בתפקודם. עור שאינו מקבל די מים, קל וחומר עור יבש מתקמט, מתרפט, מתחספס.

כאשר מרבים לשתות מים – מחיים את העור, משווים ולו מראה רענן וצעיר יותר.

עם זאת מים מגיעים לחלק הארי של איברי גופנו מהר יותר, הרבה יותר, מאשר לעורנו. אשר על כן יש חשיבות יתרה למגע מים בעור, כדי לאפשר להם להיספג בתוכם ויעניקו לנו תחושת רעננות ויש האומרים אף שהם יאטו את היווצרות הקמטים.

קוסמטיקאיות ממליצות על מריחת קרם עם חומצה היאלורונית (חומר מוכר למילוי קמטים ולעיבוי שפתיים); החומצה מסייעת להיצמדות המים לעור ולהיספגותם בו.

מים מסוננים וטהורים

חברת מטריקס מציעה לכם מגוון קולרים, מיני ברים, אביזרים נלווים וחומרים להסרת אבנית. שתיית מים איכותיים ומושבחים ממקור נגיש וזמין היא תרומה חשובה לעידוד השתייה, שהיא, כאמור, צורך חיוני וגם, עיניכם הקוראות עדות, אמצעי לרענון העור.

כל מוצרי החברה מיוצרים על פי תווי תקן כפולים, ישראלי ואמריקני, של איכות ובטיחות. אתם יכולים בכל עת לשתות מים קרים או להכין משקה חם כאוות נפשכם.

בנוסף, על מנת להזכיר לעצמכם לשתות בכל מקום ובכל זמן, קל וחומר כשאתם נמצאים מחוץ לבית או למקום העבודה, שאו אתכם בקבוק עם מים. כמו כן בעיקר בקיץ חשוב שתקפידו על שתייה בכל שעה עגולה. חשוב להקפיד על כך גם אם לא חשים תחושת צימאון.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקה
    waze