שתיית מים מהברז עלולה לסכן את הצרכנים והיא אינה מומלצת. עדיף לסנן את המים באמצעות מערכות מתקדמות, לשפר את טעם המים ואף למנוע כניסת לכלוך, אבנים או חול. סינון מים הוא גם הפתרון האידיאלי והנפוץ עבור המים הקשים בישראל. מים אלו מכילים יוני סידן או מגנזיום והם אחראיים על היווצרות אבנית. ניתן להפוך מים קשים למים רכים על ידי פעולות ריכוך המשולבות בתוך מערכות טיהור וסינון.

המטרה של סינון וטיהור מים היא להסיר חומרים, כימיקלים ומזהמים בלתי רצויים. באמצעות טיהור וסינון המים אפשר להפיק מים המתאימים למי השתייה. הצורך בסינון מים רלוונטי עבור כל הגילאים אך יש לו משמעות מיוחדת בקרב תינוקות, ילדים ובני נוער. המים הם משאב חיוני עבור הגוף וכל שינוי בהרכבם עשוי לבוא לידי ביטוי ברגישות מיוחדת. יש תופעות שליליות רבות המזוהות עם מי ברז ולכן הצורך בסינון הוא אינו פריבילגיה, אלא חלק בלתי נפרד מסגנון החיים המודרני.

מהם היתרונות של מים מסוננים?

צריכת מים טעימים, בריאים ומסוננים מבטיחה שורה ארוכה של יתרונות. שתיית מים מפחיתה את הסיכון ללקות בסרטן המעי הגס, בסרטן השד ובסרטן שלפוחית השתן. המים מונעים בחילות בתקופת ההיריון והם עוזרים גם בשמירה על החוליות, השרירים והעצמות. מחסור במים או צריכה של מים מזוהמים גורמים לעייפות, לעומת שתיית מים עקבית המשפרת את תהליכי העיכול ובכך עוזרת למנוע עצירות. גוף מיובש סובל מירידה משמעותית ברמות החמצן בדם ובאמצעות שתיית מים מסוננים אפשר להקטין בעיות שיניים. בנוסף, למים יש משמעות אסתטית. הם מוסיפים לחות בשכבות הפנימיות של העור וכך מונעות מראה יבש, מקומט או סדוק. המים מנקים את הגוף מפסולת ומרעלים ובאמצעות פיזור שתייה לאורך היום ניתן לאפשר לנוזלים להיספג היטב.

גם השוואה בין מים מסוננים לבין מים מינרליים בבקבוקים מעלה מסקנות חד משמעיות. משתלם יותר לסנן את המים עם מערכות טיהור ייעודיות מאשר לרכוש בקבוקי מים על בסיס יומי או שבועי. יגדיל לעשות מי שגם ישקיע בשמירה על מערכות אלה וידאג לחיטוי מערכות מים אחת למספר חודשים.
מבחינה בריאותית, מים מסוננים זמינים יותר לצריכה ומבטיחים כמות שתייה גדולה בטווח הקצר והארוך. מי שלא רגיל לשתות מים בכמות מספקת יכול להתחיל עם 4-5 כוסות ביום, להרגיל את הגוף ולהמשיך עד צריכה של 1-2 ליטר. אין סיבה לחכות לתחושת הצמא או ההתייבשות על מנת לצרוך את המים. המים המסוננים מחוברים אל הברז וזמינים באופן מיידי במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

השבחת איכות המים

חברת מטריקס עוסקת בתחום של טיהור והשבחת מים כבר שנים רבות. החברה מתמחה במתן פתרונות מיידיים, יעילים ואפקטיביים עבור השבחת מים לשתיה ביתית. באמצעות הידע והניסיון שלנו ניתן להחליף את מי הברז הקשים והרגילים באלטרנטיבה בריאה. החברה מחזיקה בכל הפתרונות הדרושים ומציעה מוצרים בטווח מחירים רחב. כל מוצרי החברה מחזיקים בתקנים מחמירים ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם. החברה גאה להוביל את ענף הבריאות ולתרום לצריכת מים מזינים בישראל. אנו ממליצים ליצור קשר עם נציגי החברה ולברר בהתאם על החלפת מי הברז במים מסוננים וטעימים. ות המזוהות עם מי ברז ולכן הצורך בסינון הוא אינו פריבילגיה, אלא חלק בלתי נפרד מסגנון החיים המודרני.