מים גם בחורף

בחורף  תחושת הצמא שלנו מתקהה. אנחנו  נוטים למעט בשתייה. ירידה בכמות הנוזלים בחורף אטית יותר. אם בקיץ השתייה היא מובנת מאליה בגלל תחושת הצימאון – בחורף אנחנו נדרשים לשתות מתוך מודעות לחשיבות השתייה.

בחורף, התנורים ואמצעי החימום לסוגיהם מייבשים את האוויר וגורמים לנו להזיע, גם אם אנחנו לא חשים זאת, מה שעלול לגרום לכאבי ראש ולתחושת עייפות. בחורף רבים מאתנו מרבים לאכול. לצורך עיכול המזון ולחילוף חומרים תקין הגוף זקוק ליותר מים.

רבים מאתנו ודאי שמעו לא אחת עצת רופא או אחות להרבות בשתייה כתרופה להצטננות ולשפעת. מי שנוטלים אנטיביוטיקה ודאי נדרשים לשתייה מרובה.

תחליף למים בחורף הוא תה או חליטות צמחים שונות. ניתן להתרגל לשתות ללא סוכר ובכך לא להעמיס קלוריות עודפות על הגוף. אגב, יתרונות בריאותיים רבים גלומים בתה בכלל ובתה ירוק בפרט: הוא מסייע להפחתת גורמי סיכון למחלות, למחלות לב לב ומסייע בשמירה על בריאות הפה והשיניים ועוד.

על מנת להזכיר לעצמכם לשתות גם בחורף רצוי שתקחו אתכם בקבוק מים לכל מקום. אם נעים לכם יותר לשתות מים פושרים, זוהי אופציה סבירה ואפשרית בהחלט, במידה שהיא מעודדת אתכם להרבות שתייה.

לשתייה מרובה- עד שמונה כוסות ביום- ישנה  השפעה חיונית ומבורכת על מאזן הנוזלים בגוף. היא מסייעת לשמירה על רעננות העור. חשוב להבין כי הגוף מאבד מים, המהווים כשני שליש ממשקל הגוף, בכל פעילות שגרתית ויומיומית כגון: נשימה, אכילה, הליכה, ודאי כאשר מבצעים פעילות גופנית בעצימות בינונית או גבוהה.

שתיית מים חיונית

שתיית מים חיונית  בכל עונות השנה. אין איש פטור מהחובה לשתות באופן רצוף. העדר תחושת צמא אינה פוטרת אתכם מהצורך להיות מודעים לחשיבות השתייה; היא אמורה להניע אתכם להזכיר לעצמכם את חשיבות השתייה בכל דרך שתגרום לכם לא להזניח אותה.

מים הם מקור החיים מכל בחינה. הם תומכים בגוף וחיוניים לפעילות תקינה של מערכותיו. מי שצמאים ודאי לא זקוקים לדחיפה או לתזכורת לשתות- הם ניגשים אל מקור המים הזמין ביותר ושותים, אבל מי שאינם חשים צמא זקוקים לתזכורת, אולי אף של אדם נוסף, כדי לא להניח להם להיקלע למצוקה כל שהיא בגלל העדר שתייה מספיקה.

גם המובן מאליו הוא לא תמיד מובן לכולם. מאמר זה הוא אחת הדוגמאות לכך. בעוד איש אינו מעלה בדעתו לקיים ויכוח על הצורך בשתיית מים בקיץ מתברר כי עבור לא מעט אנשים יש צורך בהסבר מדוע עליהם להרבות בשתייה גם בחורף.

חברת מטריקס מציעה לכם מגוון מכשירים המספקים לכם מים מזוקקים בכל עת. מיני ברים, קולרים ומכשירים לסינון מים ולטיהורם מהווים ערובה להימצאות מקור מים  איכותיים נגיש וזמין בכל עת. המכשירים מספקים גם מים חמים בכל עת, כך שניתן לשתות מים פושרים, חמים ואף להכין משקאות חמים, מרקים וכל מה שיש בו נוזלים.

אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבל מידע, ייעוץ והצעת מחיר לרכישת מכשיר ייעודי מתאים לבית או למשרד, אשר יספק לכם מים איכותיים בכל השנה. עצם קיומו של מתקן המים בביתכם עשוי להוות תזכורת מתמדת לחשיבות השתייה ולחיוניותה.