רכשתם מיני בר לבית או למשרד? מעולה! זוהי בהחלט אחת ההמצאות היותר יעילות שהגיעו לעולם. מהיום אתם יכולים לומר שלום ולא להתראות לבקבוקי מים מינרלים או לשתיית מין מן הברז, רחמנא לצלן. יחד עם זאת, גם עכשיו, כאשר יש לכם מיני בר, עליכם לדעת שכדי לשמור על המים שאתם שותים נקיים, בריאים וטהורים לאורך זמן עליכם מוטל לתחזק ולשמור על המכשיר, לתפעל אותו נכון ולוודא שהוא לא יינזק. תוכלו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר בעזרת הטיפים הבאים:

החליפו סנן בהתאם להוראות היצרן

בעזרת הסנן מי השתייה נשמרים איכותיים וטהורים. כאשר הסנן אינו מבצע את עבודתו המים יהיו פחות בריאים וטובים לשתייה ככל שחולף הזמן. לכן, אחת לחצי שנה או אחת לשנה, תלוי בסוג המיני בר ובהנחיות היצרן, יש להחליף את הסנן ולזכות לשקט נפשי ולידיעה שהמים כמה שיותר איכותיים.

הקפידו על ניקוי וחיטוי מכל המים

כיום מיני בר נחשב לפתרון האופטימלי לאלו אשר רוצים לשתות מים איכותיים. אך כדי שהמים יהיו איכותיים עליהם גם להיות נקיים וטהורים ולשם כך יש לנקות ולחטא את מיכל המים אחת לחצי שנה. מוטב לקרוא את הוראות היצרן כדי לדעת איך לעשות זאת בדיוק ובאילו חומרים ניתן לעשות שימוש.

החלפת סנן מים

מערכות לטיהור מים

מקמו את המיני בר על משטח יציב

אחת ההמלצות לשמירה על כל בר מים היא למקם אותו על משטח ישר ללא תזוזות. כאשר המשטח ישר המיני בר יהיה יציב יותר. לכן חשוב לוודא שהמיקום בו אתם מתכננים לשים את המיני בר תואם לדגם שבחרתם, כלומר שהמתקן אינו גדול מדי כך שלא יעמוד כמו שצריך.

בחרו במיני בר המתאים לצרכים שלכם

ישנם דגמים שונים של מתקני מים ולכל אחד מאפיינים משלו. מתקנים אלו נבדלים זה מזה ולכן רצוי וכדאי לעשות סקר שוק על מנת לבחור את הדגם המתאים לצרכים שלכם. כך למשל אם השימוש שלכם הוא מסיבי עליכם להצטייד במכשיר יותר גדול, חזק ועמיד. ולהיפך: מכשיר קטן עבור שימוש ביתי.

אל תוותרו על טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות

מדי זמן מה יוצאים אל השוק מתקני מים חדישים הכוללים טכנולוגיה מתקדמת. זאת לצד פיתוחים למתקנים קיימים. טכנולוגיות חדישות נותנות מענה לבעיות וצרכים שונים ומספקות פתרונות בשטח. על ידי התעדכנות שוטפת בכלל החידושים תוכלו לוודא שהמיני בר שלכם יפעל על הצד הטוב ביותר.

אל תקלו ראש: הקפידו על הניקיון של המכשיר

כאשר המכשיר נקי הוא יפעל בצורה אופטימלית לכן הקפידו לשמור על הניקיון הדרוש. מלבד החלפת הסנן וניקוי מיכל המים, אל תוותרו גם על ניקיון של המכשיר עם מטלית לחה אחת לשבוע. הצטברות של אבק או לכלוך יכולה לחדור למכשיר ללא שמירה על ניקיון ולפגוע באיכות המים שאתם שותים.

הרחיקו את המכשיר מהישג ידם של ילדים

ילדים סקרנים מטבעם ויכולים ללחוץ על הכפתורים השונים במכשיר ולגרום לנזקים לא רצוניים עד השבתת המכשיר קליל. לכן מוטב למקם את המיני בר הרחק מהישג ידם. כמו כן גם מהבחינה הבטיחותית, חשוב להרחיק את המכשיר מילדים.

קראו את הוראות היצרן

כל מכשיר מיני בר מגיע עם הוראות הפעלה ותפעול ובין היתר כולל הוראות תחזוקה ואחזקה. קראו את ההוראות וההנחיות בעיון ופעלו בהתאם. ישנם מכשירים אשר זקוקים לתחזוקה שוטפת על מנת לפעול באופן מיטבי ויש להיות מודעים לכך.

תחזוקת מיני בר: כך תעשו זאת

תחזוקת מיני בר תדרוש מכם להחליף אחת לתקופה את המסננים. ההחלפה מתבצעת לרוב אחת לחצי שנה או אחת לשנה, כדאי לברר זאת במעמד הקניה. כמו כן תחזוקת מיני בר תדרוש מכם גם תחלופה של חלקים נוספים במכשיר כמו למשל נורה אולטרה סגולה. רצוי וכדאי לבדוק מהי מסגרת האחריות של המתקן והאם ניתן לבצע את פעולות התחזוקה לבד או שיש להזמין לשם כך טכנאי בתוספת תשלום.

מטריקס – תשתו ותאמינו

במטריקס הטיפול במים הוא אינו מדע בדיוני אלא מדע מדויק. המציאות שלכם יכולה להשתנות כליל, כמו גם איכותם של מי השתייה שנכנסים אליכם ואל היקרים לכם לגוף לאחר שימוש בשירותי החברה. אנו מתמחים בשיווק, טיפול ואחזקת ברי מים וקולרים, פילטרים ומסננים מכל סוג ויכולים לספק לכם את הטכנולוגיות הטובות והמתקדמות ביותר בתחום. והכל תוך הקפדה על עמידה בסטנדרטים בינלאומיים ועל איכותם הבלתי מתפשרת של כל המוצרים.