תווי תקן הן ההסמכה והאישור להיות מוצרים מיוצרים על פי אמות מידה איכותיות ובטיחותיות מחייבות ומחמירות, מוצר המיוצר על פי תו תקן הוא מוצר שעבר את בקרת האיכות הקפדנית ביותר ולא נמצא בו דופי.

תו תקן מהווה ערובה לאיכות המים

מטהרי מים עם תו תקן מהווים ערובה לאיכותם. בהעדר תו תקן קשה לוודא כי המכשיר עבר את בקרת האיכות הנדרשת. חברה המייצרת ומשווקת את מוצריה עם תווי תקן כפולים, ישראלי ואמריקני, כפי שעושה מטריקס, היא חברה מקצועית שלא לוקחת שום סיכון; חברה המעניקה ללקוחותיה את מערכות טיהור המים הטובות ביותר על פי צרכיהם בהתאמה אישית לפרופיל השימוש, על פי מיטב שיקול הדעת של נציגי השירות המקצועיים שלה.

תו תקן מהווה ערובה לאיכות המים. מטהרי מים המסייעים להשבחת המים מצויים בבתים רבים ובמוסדות רבים. השימוש השוטף,היומיומי, במכשירים שבהם מותקנות מערכות הטיהור, מחייב הקפדה יתרה על איכותם ובטיחותם.

מאות אלפי לקוחות החברה הנהנים מזה שנים ממוצרים איכותיים ומשירות לקוחות שנותן מענה לכל בעיה עשויים להעיד על חשיבותם של תווי התקן שעל פיהם מיוצרים המכשירים.

תו תקן כמוהו כחלק מקורי של יצרנית רכב. בעוד כאשר נעשה שימוש בחלק לא מקורי אין אפשרות לוודא את מידת ההתאמה שלו לרכב שבו הוא מותקן, כך, כאשר רוכשים מטהרי מים שאין בהם תווי תקן אין כל אפשרות לוודא האם מדובר במכשיר המיוצר על ידי חברה מקצועית, אמינה והגונה, המציעה ללקוחותיה מוצרים שמיוצרים על פי תקינה מחמירה או בחברה שרלטנית המנצלת את תמימותם של בני אדם או את נטייתם לתת אמון במי שמתחזים להיות אנשי מקצוע.

מטהרי מים עם תווי תקן משוּוקים ללקוחות כאשר הם מקבלים מידע מלא ומפורט על מועד החלפת הסנן במכשירים ועם הנחיות מפורטות ומדויקות להתקנתם. כאשר יש תו תקן אות וסימן הוא להתאמת כל רכיבי המערכת לייעודם.

חשיבותו של תו תקן

תו תקן מייתר את הצורך בבדיקות אחרות לווידוא איכות המוצר ובטיחותו. תו תקן מהווה פרמטר חשוב ולא אחת מרכזי בשיקולי צרכן האם לרכוש מוצר מסוים. תו תקן מוענק על ידי גוף מקצועי ממלכתי בלתי תלוי ובלתי מוטה. הוא נותן את אישורו רק למוצרים העומדים בתנאי הסף הנדרשים לקבלת התו.

מטריקס נותנת לצרכנים שקט וביטחון בכך שמערכות לטיהור המים שהיא מספקת עומדים לא רק בתנאי התקינה המקומית אלא בתקינה האמריקנית המחמירה אף יותר, מה שמחזק ומעצים את המוניטין של החברה ומאפשר לה להשתתף במכרזים של מוסדות וגופים המתנים את ההשתתפות במכרזיהם בסימון מוצריהם בתו תקן.

בשל החשיבות העצומה של איכות מכשירים לטיהור מים ולו רק בשל החשש מפני חדירה וחלחול של לכלוכים ומזהמים שונים, סימון מטהרי מים בתו תקן מקנה לצרכן ביטחון מלא בכך שהוא רוכש מוצר שיאפשר לו ליהנות ממים מטוהרים, צלולים וטעימים לאורך זמן.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון מכשירים לשתיית מים, קרים וחמים, ומסייעת להם להתאים את המוצר הייעודי השימושי והאפקטיבי ביותר. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות הטופס המקוון ותיענו בתוך זמן קצר. הדרך שלכם את המים הטובים והאיכותיים ביותר מתחילה כאן ועכשיו