תווי תקן למוצרים

תווי תקן הם למעשה אישור כי המוצרים עברו בדיקות קפדניות ומחמירות ביותר, והינם מיוצרים על פי אמות מידה איכותיות ובטיחותיות השומרות על בריאות ובטיחות הציבור ללא דופי.
מכון התקנים הישראלי מעניק ליצרן היתר לסימון תו תקן לאחר שנבדקה ונמצאה התאמה בין המוצרים ומערכת האיכות של היצרן לדרישות התקן. תו תקן אינו מחויב על פי חוק, אולם הוא מצביע על איכות המוצר ורמתו. בנוסף לתו תקן ישראלי, ישנו גם תו תקן אמריקני – NSF, אשר בודק את בטיחות המוצרים על פי סטנדרטים עולמיים בתחום המזון והמשקאות, תוך מתן דגש על בריאות הציבור ואיכות הסביבה. הבדיקות של תו התקן האמריקאי נערכות בהתאם לקריטריונים של ארגון המזון והתרופות האמריקאי ה-FDA.
מתקני מים, מטהרי מים ומסננים למיניהם אשר הם בעלי תו תקן, מהווים ערובה לאיכות המים ולתקינות ובטיחות המוצר. כאשר ישנו תו תקן בנמצא, במיוחד אם מדובר בתו תקן כפול, ישראלי ואמריקאי, אתם יכולים להיות בטוחים שהחברה אינה לוקחת סיכונים ומעניקה ללקוחותיה את המוצרים הטובים, הבטוחים והאיכותיים ביותר עבור צרכיהם. בנוסף, תווי תקן יבטיחו שתקבלו מידע מלא ומפורט אודות התקנת המכשירים, מועדי החלפת פילטרים וכן הלאה.

מכון התקנים הישראלי- חלק 1

מכון התקנים הישראלי- חלק 2

מכון התקנים- אנגלית

תקן NSF

 

1
    1
    העגלה שלך