אם עד היום חשבתם שלמים אין טעם, כנראה שלא שתיתם מים בריאים ואיכותיים. המים של קומפקט בר – בר מים לבית יהפכו באורח קסם את הכל לטעים יותר, החל בבישולים ועד לקפה או לתה שלכם. ואם אינכם מתפשרים על העיצוב, אין ספק שעיצובו הקלאסי ישתלב עם סגנון העיצוב של המטבח שלכם.

עברנו כברת דרך מהזמנים שבהם היינו צריכים לחצוב בארות באדמה כדי לשתות מים, או להקים את המחסה שלנו בקרבת מים זורמים. כיום המים מגיעים אלינו ישירות מהברז, אך אין זה אומר שהמים האלו איכותיים. המסע בצנרת, החשיפה למזהמים וחיידקים, חלקיקי חול ולכלוך, חלודה, אבנית, הפלואוריד והכלור כל אלו ועוד נמצאים במי הברז שלנו ומשפיעים על איכותם, בריאותם וטעמם. אם ברצונכם לוודא שהמים בבית שלכם יהיו איכותיים הרבה יותר מומלץ כי תקנו בר מים. ישנם סוגים שנים של ברי מים לבית, אולם אחד המתקדמים שבהם הוא קומפקט בר.

מיני בר קומפקט בר - מטריקס

 

מחפשים בר מים לבית? הגיע הזמן להכיר את קומפקט בר

קומפקט בר הוא בר מים מתקדם ובעל תפוקות מים גבוהות, הוא כולל לחצן extra hot, מגיע בעיצוב קלאסי שמתאים לכל סגנון עיצובי וכולל מטהר מים אמריקאי משולב אבנית. בכך הוא מסנן חול, לכלוך, חלודה, סופח טעמי וריחות לוואי, כלור ומצמצם נזקי אבנית. בנוסף ניתן לשלב בו גם מערכות אוסמוזה הפוכה וכמעט כל סוג של מטהר מים

היתרונות הייחודיים של קומפקט בר

ישנם סוגים שונים של ברי מים לבית המשמשים להפחתת כלור, חיידקים ומזהמים שמתגנבים למי השתייה שלנו. אולם קומפקט בר מציע יתרונות טכניים ייחודיים למשתמשים בו. הוא מספק מים טהורים למטרות רבות ביניהן: שתייה, בישול ושטיפת ירקות ופירות. ניתן למלא מים בבקבוקים לתינוקות, למלא אקווריומים וליהנות ממים חמים וקרים בתפוקות גבוהות. גוף החימום החיצוני אינו פולט מתכות רעילות למים, כך שאפשר להיות שקטים ובטוחים שהמים נשארים טהורים ובריאים. כמו כן המכשיר חסכוני בחשמל, כולל מנגנון הגנה מפני הפסקות חשמל ונפילות מתח וכולל מתג ביטחון למים חמים.

שימוש קל ובטוח

השימוש בבר מים מאוד יעיל ואחרי שקונים אחד כמעט ואי אפשר לדמיין את החיים בלעדיו. אנשים רבים מעידים על כך שמאז שיש להם בר מים בבית הם שותים הרבה יותר, כי השימוש כל כך קל ופשוט, בין אם רוצים לשתות כוס מים קרים ובין אם להכין שתייה חמה. כאשר קונים בר מים חשוב מאוד לוודא שמדובר במתקן שעומד בכל התקנים והדרישות. המערכת של קומפקט בר מתאימה לדרישות התקן הישראלי והאמריקאי כאחד ולחברה מערכת איכות מאושרת של מכון התקנים הישראלי. 

תחזוקה ואחזקה

כאשר קונים בר מים לבית חשוב להבין שנדרשת תחזוקה ראויה ומיטבית כדי לשמור את המים איכותיים ובריאים. היתרון במערכת קומפקט בר הוא שהיא מחוברת ישירות לקו המים, אינה דורשת החלפת כדים ובקבוקים כך שאינכם צריכים לדאוג למצוא מקום אחסון עבורם בבית. בנוסף חייהם של המסננים ארוכים במיוחד ביחס למתקני מים אחרים. 

במטריקס תמצאו את כל פתרונות סינון וטיהור המים שאתם צריכים

מטריקס היא חברה מובילה עם ניסיון של שנים בתחום המים. החברה מציעה פתרונות טיהור והשבחת מים מתקדמים ונחשבת לשחקנית מובילה במשק הישראלי. כמובילה בתחומה, מטריקס מציעה מוצרים איכותיים שעומדים בתקנים ישראלים ובינלאומיים, ביניהם בר המים קומפקט בר: דגם קומפקטי בעל תפוקה רבה, עם עיצוב מסוגנן שמתאים לכל סגנון עיצובי ומציע המון יתרונות ייחודיים שהופכים את השימוש בו לנוח, פשוט וידידותי.