כולנו יודעים ומודעים לחשיבות של שתיית מים ולכן לא מוכנים להתפשר על איכותם של המים שמכניסים לגוף. מים נקיים ובריאים הם כבר לא מותרות, אלא הכרח לאורח חיים בריא. כתוצאה מכך, רבים האנשים שבוחרים להכניס אליהם הביתה מתקנים לטיהור וסינון מים כמו בר מים. אם חשבתם על כך אך אתם עדיין מתלבטים, הנה כמה סיבות שהופכות את הרכישה לכדאית.

ידידותי לסביבה

מדי שנה מגיעים אל האשפה מיליוני בקבוקי מים מפלסטיק מתוך מיליארדים שנמצאים בשימוש ברחבי העולם. מדובר בנזק משמעותי לסביבה ממנו אפשר להימנע באמצעות בר מים. בר מים הוא מכשיר אשר מטהר את מי השתייה וניתן למלא באמצעותו בקבוקים ריקים וכך לעשות בהם שימוש חוזר. מלבד זאת, אפשר לוותר על הצורך בבקבוק ולמזוג מים ישירות לכוס בנוחות מקסימלית וכך לסייע לצמצם את המספרים העצומים של בקבוקים אשר נזרקים.

מיני בר קומפקט בר - מטריקס

מים זמינים אז שותים יותר

כאשר יש בר מים על השולחן בבית או במשרד המספק מים טהורים, נקיים ובריאים על פי דרישה, זה מאוד נוח. אין צורך לסחוב בקבוקים או להעביר ארגזים של מים ממקום למקום. כמו כן, העובדה שהמים זמינים ונגישים וניתן להשתמש בהם על ידי לחיצת כפתור מובילה לכך שבעלי המתקן והמשתמשים השונים שותים יותר, רק בגלל הזמינות. יתרון זה תקף למבוגרים וגם לילדים, אשר השימוש במתקן עבורם נחשב למאוד אטרקטיבי.

 

מתאימים למגוון שימושים

בר מים מתאים לשימוש בכל מקום: בבית פרטי, במשרד, בחדר המורים, בגן הילדים ועוד. ישנם סוגים שונים של ברי מים הכוללים בתוכם טכנולוגיות מתקדמות, כמו למשל ברי מים לשומרי שבת ולהם כל הפונקציות הנחוצות כדי לעשות שימוש כשר במתקן ועוד. מידת ההתאמה המלאה לצרכי השימוש באה לידי ביטוי גם בעיצוב המתקן. מלבד הפונקציונליות, ברי מים מגיעים בדגמים ובגדלים שונים כך שהם יכולים להתאים לכל חלל, בכל גודל ואף להשתלב בסגנון העיצובי.

טמפרטורה מושלמת

הרבה ברי מים מגיעים עם שני ברזים: ברז אחד למים קרים וברז אחד למים חמים. אופציה זו הופכת את השימוש לאופטימלי ונרחיב: כך למשל ביום קיץ חם אפשר למזוג כוס מים קרים ולהתרענן וביום חורף קריר אפשר להשתמש במים החמים להכנת שוקו חם, מרק או כוס תה. מתקני מים מסוימים אף כוללים את האפשרות למזוג מים בטמפרטורת החדר, עבור כל אותם האנשים שלא אוהבים מים קרים.

חיסכון לטווח הרחוק

אם עד עכשיו הייתם משקיעים את עיקר הכסף ברכישת בקבוקים של מים מינרלים, לאחר רכישת בר מים לא תצטרכו לעשות זאת יותר ותוכלו ליהנות מחיסכון מרבי. למרות שצפוי כי תשקיעו על רכישת המתקן, אולם מלבד זאת לא יהיו לכם הוצאות מרובות על תפעול ותחזוקה. בר מים זו דרך חסכונית לשתות יותר מים ובגלל זה היא מועדפת על רבים. צמאים? אינכם צריכים לרכוש מים, המים במתקן זמינים עבורכם סביב השעון וכל שעליכם לעשות הוא פשוט למזוג, במבט לעתיד, זו השקעה משתלמת לכל הדעות.

תחזוקה מעטה

אם חששתם כי הצבת מתקן מים תדרוש מכם התעסקות עם תחזוקה רבה לאורך תקופת השימוש, כדאי כי תחשבו שוב. מתקני מים דורשים תחזוקה מעטה, אומנם יש לנקות אותם ולהחליף סננים אחת לתקופה, אך מעבר לכך הם ישמשו אתכם היטב. מתקני המים קומפקטיים, ניתן להציב אותם בכל מקום והם אינם תופסים הרבה מקום, הם מגיעים בשלל צבעים וכוללים אביזרים שהופכים את השימוש בהם לאופטימלי.

איך בוחרים?

היות וקיים מגוון רחב של ברי מים, כל משתמש יכול לבחור את הסוג המתאים ביותר לצרכיו. יותר מכך, מלבד שפע של דגמים ומכשירים יש גם סוגים שונים של חברות המתמחות בתחום, מה שמגביר את התחרות ומשחק כיתרון לידיכם. לכן אל תקנו את המכשיר הראשון שראיתם, בדקו את המכשירים השונים, לימדו על היתרונות והחסרונות של המתקנים שנמצאים בראש הרשימה שלכם והכירו את הטכנולוגיות שבנמצא. ידע הוא כוח וככל שתרכשו יותר ידע בתחום כך יהיה לכם הכוח להגיע לבחירה כמה שיותר מושכלת ונכונה.

כדי להגיע לבחירות הנכונות ביותר של בר מים, וליהנות מכל היתרונות המצוינים לעיל, חשוב לפנות לחברה מקצועית ולה ניסיון רב בתחום, כדי שתמליץ לכם על מתקן המים הרצוי.