מים הוא מוצר חיוני להתפתחות בני האדם ולשמירה על בריאותו. כל עוד בחרתם לצרוך את כמות המים המומלצת לגופכם ביחס לגילכם ולמשקל גופכם, הרי שתצליחו לשפר את איכות חייכם ולהיפך. בעידן הנוכחי רבים בחרו להחזיק בביתם מתקנים שונים שכל מטרתם היא לספק מים באופן שוטף לכל דיירי הבית, אחרים בוחרים לרכוש בקבוקי מים מינרליים, אותם הם סוחבים מדי יום או אחת לשבוע אל ביתם ויש את אלו שעדיין שותים מים מהברז.
אין זה משנה באילו מים אתם בוחרים להשתמש או ליתר דיוק מה מקור המים, כל עוד אתם אכן צורכים את כמות המים המומלצת לכם וליקיריכם.

מטהרי מים טובים לבריאות

כל אדם מחויב לצרוך את כמות המים המומלצת עבורו בהתאם למשקל גופו ולגילו. אם בחרתם להשתמש במטהרי מים, כדאי שתיקחו בחשבון את התועלות אשר הוא מספק לגופכם ולבריאותכם. ראשית חייב לדעת כי מטהרי המים מסלקים פסולת מהמים ישירות אל הביוב, הם מונעים מאבנים וחיידקים שונים לחדור אל המים אשר אתם מכניסים לגופכם, מה שמוביל למסקנה כי המים אותם אתם שותים הם טהורים ומזוקקים.

  •  פלואוריד – שתיית מים ממטהרי מים מכילים פלואוריד אשר אינו קיים בהכרח במים הרגילים מה שמוביל באופן ישיר לחיזוק השיניים. פלואוריד זה אינו קיים גם במים המינרליים ועל כן ניתן בבירור לבדל את מטהרי המים ולקבוע חד משמעית כי הם מסייעים לבריאות השיניים.
  • מטהרי המים מאפשרים לכם נגישות גבוהה, משום שכל שיש לעשות הוא לגשת אל ברז המים ולמזוג את המים הנדרשים. במהלך היום לא לכולם יש את הכוח להשקיע במזיגת מים מהבקבוק, בין אם בשל הדחיינות או חוסר זמן, מה שגורם לשתייה פחותה מהמומלץ ופגיעה בבריאות. מטהרי מים מאפשרים נגישות גבוהה ובאמצעות השתייה המרובה ואי המאמץ שומר האדם על בריאותו.
  • מטהרי המים מכילים את כל המלחים המומלצים לגופכם לשם שמירה על הבריאות, מה שמאפשר לכם לשתות את המים ולהרוות את גופכם במידת המלחים לו הוא זקוק ללא חשש שמא חסר מרכיב זה.
  • עוד במטהרי המים יש את כמות המינרליים המומלצת לשתייה כך שאתם לא חייבים לסחוב בקבוקים מהסופר אלא להתקין מטהרי מים ולזכות בכמות המינרליים השומרים על בריאותכם.

מטהרי מים הפכו בעידן הנוכחי למוצר מבוקש על ידי צרכנים רבים ולא בכדי הפכו המטהרים למוצר מבוקש אלא בשל היתרונות הרבים שקיימים בו.