מיני בר, קולרים, פילטרים ומסננים - מטריקס

קולר הוא פיתרון אולטימטיבי לצריכת מים שלא בהכרח בתוך מבנים סגורים. על פי רוב אנו מכירים את הקולרים מבתי הספר ומגרשי הספורט, אך ככל שחולפות השנים יותר ויותר מקומות ציבוריים ופרטיים גם יחד, בוחרים להציב קולר לרווחת הציבור.
לאור הביקוש הרב מצד הצרכנים לרכוש לעצמם קולרים, מצאו לנכון החברות השונות לייצר קולרים שונים ומגוונים אשר מתאימים לכל לקוח בהתאם לצרכיו האישיים.

סוגי קולרים המוצעים למכירה

בין אם אתם לקוחות פרטיים או לקוחות עסקיים, הינכם יכולים למצוא את הקולר המתאים לדרישותיכם באופן אישי. בחלק זה נתאר את הקולרים השונים הקיימים ברשתות השיווק, מתוכם תוכלו לבחור עבורכם את האחד.

קולר מים קר

קולר זה הוא הנמכר ביותר ברחבי ישראל. לקולר שני ברזים האחד הוא לחצן המשמש לשתייה ואילו השני משמש למילויי בקבוקים או מזיגה.קהלי היעד הנוטים לרכוש את הקולר הקר הם מוסדות ציבוריים לרבות בתי חולים, בתי ספר,מפעלים חברות הייטק ועוד.

קולר מים חם וקר

קולר זה מספק ללקוחותיו מים קרים וחמים כאחד על פי דרישה. לקולר שלושה ברזים, אחד למים קרים ואילו השתיים האחרים למזיגה או מילוי בקבוקים כשברז אחד מיועד למים חמים. גם קולר זה מיועד למוסדות הציבוריים, למפעלים ועסקים שונים ברחבי המדינה.

קולר מים קר זריקה

קולר מים קר זריקה הינו מהמתקדמים בעולם והוא בעל הספק קירור של 30 ליטר לשעה. קירור המים מגיעים לטמפרטורה שבין 4 ל-12 מעלות צלסיוס. לקולר ברז שתייה וגם הוא מתאים למוסדות ציבוריים מפעלים וחברות היי-טק שונות.

מיני קולר חם או קר

קולר זה הוא מתקדם ונמכר בישראל. הקולר בעל תו תקן ישראלי והוא מספק מים קרים ורותחים בעת ובעונה אחת. למתקן שלושה ברזים כאשר ברז אחד מיועד למים קרים בלבד, ברז אחר מהווה ביטחון משום שהוא מונע את גישת הילדים להפעלת המים החמים.
בקולר מצויים מסננים אשר תפקידם לסנן את החול במים, את החלודה, את הכלור וטעמי לוואי.

כל הקולרים המוצעים למכירה מותקנים על ידי החברה והם קלים וידידותיים לשימוש בכל שכבות הגילאים, בין אם אלו ילדים (להם מותקן ברז ביטחון המונע גישה למים החמים), ועבור כל קולר אותו תרכשו תקבלו אחריות כך שאם יתקל הקולר הוא ישלך למעבדות החברה בו יטפלו מיטב המומחים לשביעות רצונכם (כמובן בהתאם להסכם השרות עליו אתם מסכימים מבעוד מועד).
לאחר הרכישה יובל הקולר למקום בו אתם מעוניינים להציב אותו וטכנאי מוסמך יגיע לבצע את עבודת ההתקנה לא לפני שהוא בחן את לחץ המים.