כולנו חולמים שנוכל ליהנות משתיית מים צלולים ונקיים ישר מהברז. בעזרת מסנן אלפא עמיעד חלום זה יכול להפוך למציאות ואף להוביל לחיסכון משמעותי באנרגיה. אם עוד לא שמעתם עליו, הגיע הזמן.

ישנן סיבות רבות וטובות לסנן את המים שמגיעים אלינו הביתה, העיקרית ביניהן היא ששתיית מים מסוננים הנה בריאה יותר לגוף. לכן אנשים רבים בוחרים להתקין מסננים ולהבטיח שמי השתייה שלהם יהיו כמה שיותר נקיים ואיכותיים. בתחום סינון וטיהור המים עומדות לרשותו של הצרכן הממוצע אפשרויות רבות, אחת מהן היא מסנן מים ביתי. המסנן הוא מתקן המסייע בטיהור מי השתייה מחיידקים ומזהמים שונים. ישנם סוגים שונים של מסנני מים, אחד מהם הוא מסנן המים אלפא עמיעד, עליו נרחיב.

מסנן מים עמיעד – ספיר אלפא

מסנן מים ספיר אלפא מבית עמיעד

מסנן מים עמיעד הוא מסנן מים ביתי שמיועד לשימוש רב פעמי. הדגם בעל תפוקות גבוהות של מים והוא מצויד בברז ניקוז תחתון אשר מאפשר לו לשמור על לחץ המים מיטבי, לרענן את הסיליפוס ולנקז משקעים שהצטברו. המסנן קל לפתיחה ולסגירה ונחשב למאוד ידידותי למשתמשים. לכן מסנן זה הוא בחירה טובה גם לצרכני מים ללא ידע טכני מיוחד. השילוב בין נוחות, פרקטיות ואיכות הם שהופכים את המסנן לפתרון סינון יוצא דופן בצורה בלתי רגילה.

השימושים של מסנן מים עמיעד

מסנן מים אלפא עמיעד מיוצר בקיבוץ עמיעד. מדובר במוצר מקורי ומאוד מתקדם הנחשב לגאווה ישראלית, שכן יצורו מקומי. מסנן זה עומד בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביותר לסינון מי שתייה והוא כולל את היתרונות הבאים:

  • שמירה על מצב מיטבי של הצנרת
  • הגנה על חלקים פנימיים של מכשירי החשמל הביתיים לרבות מכונת הכביסה, הדוד, המדיח ומוצרי חשמל המבוססים על מים בתהליכי חימום.

את המערכת ניתן להתקין בכניסה הראשית לבית לצד שעון המים והיא משווקת במדינות רבות לבד מישראל, מאושרת ועומדת בתקנים המחמירים ביותר. בעזרת התקנת המערכת ניתן למנוע את חדירתם של לכלוכים ומזהמים כמו חול, בוץ, חלודה, גופים זרים, לכלוך וכיוצא בכך, זאת באמצעות סנן גליל רשת המיוצר מנירוסטה ולו צפיפות של 50 מקרון.

מה היתרונות?

היתרונות של שימוש במסנן מים ביתי אינם מובנים מאליהם ובעיקר באים לידי ביטוי באיכותם של המים. יחד עם זאת המסנן הספציפי הזה הנו יעיל במיוחד, הוא ניחן בעמידות גבוהה ואינו דורש החלפה, תחזוקה וטיפול כמעט כלל, למעט ניקוז הברז בתחתית המכשיר בהתאם לצורך. גוף המערכת מיוצר מפוליפורפילן, זהו פלסטיק רפואי אשר אינו מפריש חומרים, כך שגם בנושא זה אתם יכולים להיות כמה שיותר שקטים וליהנות ממים איכותיים וטעימים להפליא. בנוסף המערכת מטפלת באבנית באמצעות כדורי סיליפוס מקוריים, היא בעלת רמת סינון של 50 מיקרון ומגיעה עם אחריות לשנתיים.

במטריקס – מבחר פתרונות טיהור והשבחת מים ברמה בינלאומית

מטריקס היא חברה ישראלית – אמריקאית המתמחה בטיהור והשבחת מים כבר מעל 15 שנים. הפתרונות שאנו מציעים איכותיים ביותר ועומדים בכל הסטנדרטים המחמירים. אצלנו תמצאו מגוון רחב של פתרונות להשבחה וטיהור מים בטווח מחירים רחב המתאים לכל כיס. בנוסף אנו מספקים גם שירותי תיקונים ואחזקה לכל המכשירים, המתקנים ומערכות הסינון בענף. אנו מזמינים אתכם לשתות כדי להאמין ולא בכדי. מוצרים כמו מסנן מים עמיעד הופכים את המים למשובחים ואת הלקוחות שלנו למרוצים במיוחד.

לפרטים נוספים אודות מסנן ספיר אלפא מבית עמיעד צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם לבדוק אם אכן זהו הפתרון האידיאלי והמתאים ביותר לצרכים שלכם.