אם בעבר שומרי השבת היו צריכים להיות יצירתיים על מנת ליהנות ממים קרים במהלך השבת, כיום אין כל צורך בכך. בעזרת מיני בר שומר שבת ניתן ליהנות מאספקת מים קרים סביב השעון ומבלי לחלל את השבת לקודשה.

כניסתם של המיני ברים לחיינו הפכו את צריכת המים למיטבית, בעזרתם ניתן ליהנות ממים מסוננים, איכותיים ובריאים בהתאם לטמפרטורה הרצויה בכל שעות היממה וללא מאמצים מיותרים. אולם מתחת לפני השטח, בכל רגע נתון כאשר יוצאים מים מהמיני בר, מים חדשים נכנסים למערכת הקירור. היות והמים נמצאים בטמפרטורת החדר, הטמפרטורה של המים הקיימים עולה בהתאם והמתקן נותן פקודה לקרר את המים לטמפרטורה המוגדרת. כל זה טוב ויפה, כל עוד אינכם שומרים שבת, היות ובמתקנים שאינם שומרים שבת פעולה זו המתקיימת גם במהלך השבת, מובילה לחילולה ומכך היינו רוצים להימנע.

הפתרון: מיני בר לשבת

על מנת לאפשר גם לבני המגזר הדתי ליהנות מכל היתרונות של המיני ברים השונים המציעים קדמה וחדשנות, כיום מומחים רבים השקיעו את מיטב מאמציהם על מנת לפתח מנגנון ייחודי ומושלם לשומרי השבת. בעזרת מנגנון זה של המיני ברים ניתן לבטל את פעולת הקירור בלחיצת כפתור אחת ולגרום למתקן לפעול בזמנים קצובים מבלי שהוא נתון להשפעת טמפרטורת המים. המיני בר מאפשר לבני המגזר הדתי ולשומרי המסורת ליהנות ממים קרים לכל אורך השבת, על אף ולמרות שכל השבוע הוא מתפקד כמיני בר רגיל לחלוטין. כמו כן מדובר במתקן כשר באישורו של המכון המדעי הטכנולוגי בראשותו של הרב הלפרין, כך שאין ממה לחשוש בעת השימוש.

כיצד פועלת הטכנולוגיה?

בר מים לשבת כולל כרטיס חכם, בעזרתו ניתן לעשות שימוש במתקן גם בשבת. כל שיש לעשות הוא ללחוץ על כפתור המכניס את המתקן למצב הנכון, לחיצה אשר אינה אורכת יותר מעשר שניות. בעזרת הלחיצה המתקן נכנס למצב שבת ועל כן מפעיל את עצמו באופן עצמאי אחת לעשר דקות, ללא הצורך במגע ידי אדם. כתוצאה מכך בבית יהיו מים זמינים ואיכותיים לכל אורכה של השבת ולא תצטרכו לדאוג ולשמור מים בכלים חלופיים. אספקת המים הזמינה הנה אידיאלית גם במקרה ומגיעים אליכם אורחים וברצונכם להגיש להם מים קרים לשתות וכן גם במידה ואתם משפחה גדולה הכוללת מספר רב של נפשות.

יתרונות של המיני בר

למיני בר שומר שבת ישנם יתרונות רבים אשר הופכים את השימוש בו לאופטימלי באופן כללי, ביניהם:

  • מכשיר משוכלל הכולל צג בקרה דיגיטלי
  • אפשרות להגדרת טיימר
  • אפשרות לשלוט על הטמפרטורה ולשנות אותה בהתאם לצרכים
  • שעון דיגיטלי מובנה במכשיר המאפשר לקבל נתונים שונים ומגוונים
  • מכל מים בעל נפח גדול המאפשר תפוקה גדולה של מים
  • גוף חימום חיצוני המונע פליטת חומרים רעילים למי השתייה
  • מנגנון הגנה בפני ילדים
  • סנן איכותי שמסנן את המים לאורך זמן
  • עמידות גבוהה ללחות עקב רכיבים פנימיים מחומרים איכותיים.
  • עמידה בכל התקנים הישראלים

הפתרון האולטימטיבי לשומרי שבת

מלבד יתרונותיו הייחודיים, מיני בר לשבת עומד בכל התקנים הנדרשים ושומר על סטנדרטים גבוהים של איכות ובטיחות. יתרה מכך, מדובר במתקן חסכוני לחלוטין, אשר אינו צורך חשמל רב ביחס למתקנים אחרים. יתרונותיו הרבים הופכים אותו למכשיר מועדף בבתים של שומרי שבת ומסורת אך לא רק, כי אם גם בבתיהם של כלל האנשים. כמו כן עיצובו הדקורטיבי והאסתטי מתאים לכל מטבח באשר הוא, לכל סגנון עיצוב ולכל אורח חיים ועל כן מדובר במכשיר יוצא דופן המאפשר לכל משפחה ליהנות ממים איכותיים ובריאים ברמה גבוהה.

אם ברצונכם ליהנות מהמיני בר המושלם לשומרי שבת, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה המתאימה ולה כל האישורים הנדרשים. צוות החברה ולו ניסיון בתחום יוכל להתאים עבורכם את המכשיר המתאים מבחינת כל ההיבטים, כך שתוכלו ליהנות מאספקה קבועה של מים קרים, גם אם אתם שומרים שבת כהלכתה.