מה החשיבות של שתיית מים מסוננים? כיצד תוכלו להבטיח שהמים שאתם שותים יהיו כמה שיותר איכותיים? אילו סוגי סננים קיימים ומה תפקידם בכוח? ובכלל, אילו פתרונות לחברת מטריקס יש להציע לכם?

עבור אנשים רבים ההקפדה על צריכת מים מסוננים ומטוהרים מהווה תנאי הכרחי לניהול אורח חיים בריא ומיטבי. לרשותם, חברת מטריקס מציעה מוצרי סינון איכותיים ובטיחותיים העומדים בכל תווי התקן הישראלי והאמריקני המחייבים והמחמירים. השימוש במוצרים של חברת מטריקס אינו רק חלופה המעניקה פתרון מלא ומיטבי לרצון, לצורך ולדרישות בלתי מתפשרות, אלא שהוא דרך חיים.

מה היתרונות של מים מסוננים?

זו לא רק אופנה חולפת, לאיכותם של המים שאנו שותים ישנה השפעה על אורח החיים שלנו באופן ממשי. ואכן, החשיבות של צריכת מים מסוננים ידועה ומובנת לכול. סינון המים משביח את טעמם במידה משמעותית, יותר מכך מים מסוננים מציעים יתרונות גם מהבחינה הבריאותית. הם נקיים מאבנית, כלור, מלחים, חיידקים ומזהמים והם זמינים תמיד ומגיעים ישירות מהברז ולא מבקבוקים, כך שאיכותם נשמרת. במילים אחרות: בהשוואה לחלופות, אין ספק שסינון המים הוא אחת האפשרויות האופטימליות עבור הצרכנים.

כיצד מבטיחים את איכות המים?

אחד הפתרונות האפקטיביים ביותר לאבטחת איכות המים ולשתיית מים כמה שיותר משובחים הוא רכישת מיני ברים, קולרים ומתקני מים ולהם מערכת סינון מובנית. גם במתקנים קטנים שמספקת חברתנו ללקוחותיה כגון: מיני בר, ,Matrix touch קומפקט בר, מתקן שומר שבת ועוד, יש סנן, אשר על ידי החלפתו מדי כמה חודשים מובטחת שמירה על איכות גבוהה של מים מסוננים וכן שמירה על המתקן עצמו.

מה תפקידם של הסננים ואילו סוגים ישנם?

תפקידם של הסננים הוא למנוע חדירה של גורמים מזהמים אל מי השתייה.  חברת מטריקס  מעמידה לרשותכם מגוון סננים ביניהם:

סט סננים

כיצד בוחרים מערכת סינון?

על מנת להתאים את מערכת הסינון האפקטיבית ביותר לצרכים שלכם, תוך התייחסות למכלול הנתונים, השיקולים והאפשרויות, חשוב לקבל מידע מלא ומפורט וייעוץ מטעם חברה מקצועית המתמחה במערכות סינון וסננים. יש לציין כי מתקני מיני ברים וקולרים בגדלים שונים לא באים על חשבון מערכות סינון אחרות אלא שהם משלימים אותן. היתרונות שלהם הוא בזמינות התמידית של מים חמים וקרים גם יחד ובהעדר הצורך להמתין לקירור המים ולחימומם. במתקנים אלו הסננים מובנים אומנם, אולם יש לדאוג לתחזוקה ותחלופה בהתאם להוראות היצרן, כדי ליהנות ממים איכותיים.

התמורה המלאה להשקעה

אפשרויות סינון המים הן רבות ומגוונות. מאחר שכל אחד מאתנו הוא צרכן קבוע של מים, מי יותר ומי פחות, הפתרון שמושג הודות לשימוש במסננים שונים הוא פתרון מערכתי כולל, אשר הכול מפיקים ממנו תועלת. ואם בתועלת עסקינן, אין ספק כי התועלת הוודאית שניתן להפיק מהשימוש במערכת מים שיש בה סננים איכותיים מצדיקה את עלותה, מה גם שעלותה שווה לכל כיס, משתלמת בראייה לעתיד ומציעה את מלוא התמורה. נסכם ונאמר כי מתקני מים ומסננים מקנים לצרכנים את היכולת לשלוט על איכות מקורות המים ולכן מומלץ להתקין מערכת לטיהור מים  במשרד או במוסד ציבורי – עסקי וכמובן בבית.

 

מטריקס  מעמידה לרשותכם מספר פתרונות:

באתר החברה ניתן להרחיב את הידע בתחום טרם הרכישה וללמוד באמצעות מידע מקצועי זמין ונגיש את מבנה הסננים, אופן ושלבי פעולתם, תכונותיהם ויתרונותיהם של כל סוגי הסננים שהחברה מציעה, הוראות התקנה ושימוש ועוד. המידע הנרחב לצד ייעוץ מקצועי אותו מספק צוות המומחים של החברה הוא שמאפשר לכל אחד ואחת למצוא מענה מלא ומיטבי לכל הצרכים – העסקיים, המוסדיים והפרטיים.

חברתנו מציעה ומשווקת מתקני מים וקולרים מסוגים שונים, מערכות מלאות לטיהור מים, מסננים ופילטרים לקבלת מים איכותיים, פתרונות לאבנית וייעוץ מקצועי שוטף שמאפשר לכם להפיק את המיטב מהמערכות. לפרטים נוספים אודות האפשרויות המתאימות לכם ביותר, צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם!