רבים מאתנו מאמינים כי המים אשר מגיעים אלינו מהברז הנם בריאים, איכותיים ובטוחים לשתייה. אולם בשנים האחרונות אנו מגלים כי הדבר רחוק מלהיות נכון ולכן עולה הצורך במערכות טיהור אשר יסננו את המים ויספקו לנו את המענה לכל צרכינו היומיומיים. עם השנים ולצד המצאתן של טכנולוגיות חדשות, הצרכנים יכולים ליהנות ממערכות טיהור מים מתקדמות אשר מציעות עד חמישה שלבי סינון. אחת מהטכנולוגיות היותר חדישות בתחום מערכות טיהור מים היא המיקרופילטר.

מהו מיקרופילטר?

כיום ישנן מערכות טיהור מים המשתמשות בשיטה הנקראת אוסמוזה הפוכה, הן כוללות ממברנה אשר משמשת למעבר מים בלבד והן יעילות בהרחקת מתכות ממי השתייה. אחת מהמערכות הנ"ל נקראת מיקרופילטר. מדובר במטהר מים מתקדם ואיכותי המבטיח שהמים שאנו צורכים יהיו כמה שיותר צלולים, טעימים ובריאים. מערכות טיהור אלו עומדות בכל התקנים המחמירים ומתאימות לקשת רחבה של שימושים, החל בשימוש ביתי, דרך שימוש עסקי ועד שימוש ציבורי ומוסדי.

מערכות לטיהור מים מבית מטריקס

כבר שנים רבות שבחברת מטריקס מציעים פתרונות מתקדמים לטיהור מים, זאת תוך זיהוי צרכי הלקוחות ושיווק מוצרים יעילים וחסכוניים כאחד. בין מערכות המיקרופילטר שאנו מציעים תוכלו למצוא את אלו הבאות:

מערכת מיקרופילטר  M9-F1

מערכת מיקרופילטר  M9-F1  מסייעת לסינון כלור, ריחות רעים, טעמי לוואי, חול, חלודה, מרחפים ומוצקים כאשר הקיבולת שלה היא 9,500 ליטר או 6-12 חודשים והיא בעלת תו תקן ישראלי. למערכת שלב סינון אחד של סנן פחם והיא מציעה יתרונות רבים כגון: החלפה יעילה של הסננים ללא הצורך בעזרה מקצועית, קומפקטיות, אסתטיקה ונוחות. בנוסף המערכת מותקנת מתחת לכיור של הבית, היא אינה דורשת ניקוי של בית הסנן והיא כוללת שסתום אל חוזר אוטומטי כך שאין צורך לסגור את הברז בעת החלפת הסננים.

מערכת מיקרופילטר  M9-F2

מערכת מיקרופילטר  M9-F2 כוללת שני שלבי סינון למניעת כלור, ריחות וטעמי לוואי, חלודה, חול, מוצקים ומרחפים. שלב הסינון הראשון מבוצע על ידי סנן משקעים והשלב השני על ידי סנן פחם מגורען משולב פוספט קריסטל. למערכת קיבולת סינון של 9,500 ליטר או 6-12 חודשים ובין תכונותיה ויתרונותיה: החלפה קלה ופשוטה של הסנן אשר אינה דורשת את עזרתו של בעל מקצוע. כמו כן מערכת זו קומפקטית ואסטטית, היא אינה דורשת ניקוי של בית הסנן, היא מותקנת מתחת לכיור וכוללת שסתום אל חוזר אוטומטי. בנוסף מערכת זו בעלת תו תקן ישראלי והיא מאפשרת לכם ליהנות ממים נקיים, בטוחים וטעימים.

מערכת מיקרופילטר M9-F3

מערכת מיקרופילטר M9-F3 כוללת שלושה שלבי סינון ובאמצעותה ניתן למנוע טעמי לוואי, ריחות רעים, כלור, חלודה, חול, מוצקים ומרחפים. קיבולת הסינון שלה היא 9,500 ליטר או 6-12 חודשים. שלב הסינון הראשון של המערכת מבוצע על ידי סנן משקעים המסנן חול, חלודה, מוצקים ומרחפים. השלב השני מבוצע על ידי סנן פחם בלוק ומסנן טעמי לוואי, ריחות רעים וכלור. השלב השלישי מבוצע על ידי סנן פחם מגורען משולב פוספט קריסטל וגם הוא מטפל בכלור, ריחות רעים וטעמי לוואי. בדומה למערכות הקודמות גם מערכת זו קומפקטית ואסתטית, היא מותקנת מתחת לכיור, אינה דורשת ניקיון של בית הסנן, התקנתה פשוטה וקלה היא כוללת שסתום אל חוזר אוטומטי, מה שמונע את הצורך בסגירת הברז בעת החלפת סננים. יתרה מכך המערכת בעלת תו תקן ישראלי.

 

מערכות מיקרופליטר יאפשרו לכם ליהנות ממים בטוחים, טעימים, רעננים ובעיקר נקיים, ללא הרכבה מסובכת או עבודת תחזוקה מרובה לאורך השנים. מערכות אלו מתקדמות וגם קומפקטיות ונוחות להתקנה ושימוש.