שתיית מים נקיים ללא תוספת של תרכיזים ממותקים בריאה יותר ולכן מומלצת.
משקאות ממותקים מכילים סוכר וצבעי מאכל. משקאות ממותקים מכילים קלוריות ולפיכך הם גורמים לעלייה במשקל. על פי רוב פוסחים עליהם בחישוב ובאומדן קלורי, קל להתעלם מהם.

משקאות ממותקים, אלכוהוליים מיצי פירות וגם משקאות דיאט לסוגיהם מכילים סוכר. צריכה עודפת של סוכר מסוכנת לגוף.
על מנת להרגיל אתכם ולהקל עליכם בצריכת מים נקיים ללא תוסף מכל סוג שהוא מציעה לכם חברת מטרקיס מגוון ציוד ואביזרים המאפשרים לכם ליהנות מצריכה שוטפת של מים איכותיים ונקיים: מתקני מים לבית ולעסק, ברים וקולרים, מערכות ביתיות לטיהור מים, מסננים ופילטרים, פתרונות לאבנית ועוד.
כל מוצרי החברה נושאי תו תקן איכות ובטיחות ההופכים אותם למוצרים מועדפים ומומלצים כמקור לאספקת מים טובים לאורך זמן.
חברתנו מציעה לכם ציוד ואביזרים לטיהור המים ולהשבחתם. כל המוצרים נושאים תווי תקן ואיכות אמריקניים וישראליים. שימוש קבוע במתקני המים האיכותיים מייתרים את הצורך ועבור רבים מהמשתמשים והנהנים גם את הרצון לצרוך משקאות ממותקים.

הרע והמר שבמתוק

משקאות ממותקים עלולים לפגוע באיברים פנימיים כגון כבד, לבלב ועוד. במחקר שנערך בסינגפור במשך 14 שנה בקרב 60.000 נבדקים נמצא כי בקרב מי ששתו משקאות ממותקים לפחות פעמיים בשבוע עלה שיעור הסיכון ללקות בסרטן הלבלב ב-87%.
משקה ממותק מעורר ומגביר את הצימאון ובתוך כך מעודד ומניע צריכה נוספת, עודפת, של משקאות ממותקים.
אבל אין צורך להלך אימים באמצעות סקרים ומחקרים על מנת להניא אנשים מצריכת משקאות ממותקים. ניתן לציין את היתרונות של שתיית מים טהורים מבלי להידרש לנזקיהם המשוערים ואף המוכחים של שתיית משקאות חריפים.
חברת מטריקס נותנת לכם את כל האמצעים הנדרשים ובתוך כך את כל הסיבות הטובות להעדפת השימוש במים כמקור לצריכת הכמות שאתם זקוקים לה.
על מנת לאפשר למי מכם שבוחרים להכניס לבית ולמשרד מכשיר המספק מים טהורים ונקיים ללא תוספים מכל סוג שהם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון ולקבל מידע, ייעוץ, מענה לכל שאלה והצעת מחיר מסודרת לרכישת המכשיר המתאים והאפקטיבי  ביותר.
לקוחות רבים, הן בשוק המוסדי והן במשקי הבית הפרטיים אשר נחשפו למכשירים של החברה וצורכים את מי השתייה שלהם רק באמצעותם עשויים להעיד על היתרונות הרבים הגלומים במכשירים אלה, שמאפשרים להם לצרוך לא רק מים קרים אלא גם מים חמים.

המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו ללקוחותינו מניעה ומעודדת אותנו להיות ראויים כל העת לאמון שלהם ולבחירתם בנו כספקית של מקור המים המועדף עליהם. נשמח לצרף אתכם אל מאגר הלקוחות הגדל והולך שלנו, אשר רובם ככולם לא צורכים עוד  משקאות ממותקים או, לכל הפחות, הפחיתו באופן משמעותי את צריכתם.

לרוויה ולבריאות!