אף שיכול להיות ויכוח לגיטימי בסוגייה האם מים מזוקקים עדיפים על מי ברז אין עוררין על כך שמים מסוננים איכותיים יותר ובטיחותיים יותר ולו רק בגלל העדר גופים זרים וחומרים מזהמים.

מים מסוננים חשובים לבריאות המשפחה

חברת מטריקס  מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים לטיהור המים ולהשבחתם באמצעות מערכות לטיהור מים, מסננים ופילטרים, קולרים, ברים ומיני ברים, פתרונות למניעת אבנית ועוד.

על מנת לקבל מענה מיטבי לרצון ולצורך לקבלת מים נקיים, מסוננים ומטוהרים לבית ולעסק אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות באמצעות הטופס המקוון. תוכלו לקבל מידע, ייעוץ, הצעת מחיר ומענה לכל שאלה והתלבטות בסוגייה זו.
בשל הצריכה השוטפת של מים לא ניתן להתעלם מאיכותו של הפתרון המהווה מקור לאספקתם. החברה מציעה לכם מערכת שלמה של מוצרים ושירותים העשויים להשביח את איכות המים שאתם צורכים באופן שוטף.
כאשר בבית מצוי תינוק הניזון ממזונות המהולים במים יש חשיבות עליונה להקפדה מרבית ומיטבית על ניקיון המים ומניעת מזהמים מכל סוג שהוא.
מאחר שמי הברז מגיעים ממקורות שונים, אשר אין לנו אפשרות לוודא את מידת הניקיון שלהם ואת מרכיביהם, כאשר מותקנת בביתנו מערכת שתפקידה לסנן ולטהר אותם יש לנו ביטחון כי מרכיבים שונים וחומרים אשר תיתכן הימצאותם במים לא יגיעו אלינו, כמשתמשי קצה שלהם.
לא ניתן לדבר על איכות חיים ללא איכות מים – המהווים את מקורם ותנאי הכרחי לקיומם. ומאחר שכך, ההשקעה באמצעים שונים שנועדו לשיפור ולשדרוג איכות המים היא השקעה הכרחית, נדרשת ומוצדקת מכל בחינה.
על מנת להתאים לביתכם את המכשיר האפקטיבי ביותר מומלץ ליצור קשר עם נציג שירות של החברה, אשר ייענה ברצון לפנייתכם ויספק לכם את כל המידע הדרוש לקבלת החלטה על אודות המכשיר ואולי שילוב המכשירים
המומלצים.

מיני בר לבית פתרון אפקטיבי, אטרקטיבי  ואולטימטיבי

מטריקס מציעה מגוון פתרונות לקבלת מים חמים, פושרים וקרים בלחיצת כפתור. האפשרות ליהנות ממקור מים מסוננים בכל טמפרטורה רצויה פוטר אתכם מהצורך להשיג בקבוקי מים תוך תלות בשעות הפתיחה והסגירה של המקומות שבהם ניתן להשיגם וכמו כן מייתרת את הצורך להרתיח מים בקומקום או לקררם במקרר.

החברה מציעה חלפים, תיקונים ושירות לקוחות שוטף שתוכלו להסתייע בו לפתרון כל בעיה בנושא מכשיר המים שברשותכם.
לקוחות רבים, פרטיים ומוסדיים, יכולים להעיד על הנוחות הרבה שבנגישות ובזמינות של מכשירים לאספקת מים מסוננים בטמפרטורה הרצויה, כגון מים פושרים המתאימים להכנת מזון נוזלי לתינוקות, מים קרים לצריכה שוטפת בימי הקיץ החמים ובמים חמים להכנה מהירה של קפה הבוקר.
כאמור, אף שיש הדוגלים בהעדר צורך לשתות מים באמצעות מכשירים המסננים אותם מאחר שמי הברז טעימים ואיכותיים מספיק, אין ספק כי התועלת והיתרונות שלהם גלומים בביטחון של צרכניהם כי הם שותים מים שלא נמצאים בהם כימיקלים וחומרים שונים הקיימים במים שלא סוננו ולא טוהרו.
 חברתנו מציעה למי מכם שמבינים את החשיבות והנוחות שגלומים במכשירים המסננים ומטהרים את המים ליהנות ממגוון פתרונות ייעודיים וייחודיים המותאמים אישית לכל לקוח.