כמו בכל מכשיר ובעיקר מכשירים לטיהור מים, יש חשיבות לשמור על תקינותם ועל כשירותם על מנת להפיק מהם את המיטב. מערכות לסינון מים ולטיהורם הם מערכות מורכבות. תפקידו של הסנן, אשר איכותו ובטיחותו קובעים את איכות המים, הוא תפקידו של שומר סף. הוא זה האמור למנוע חדירה וכניסה של גורמים בלתי רצויים למערכת. על מנת שיבצע את עבודתו בתפוקה ובאיכות הנדרשת הוא אמור להיות כשיר לפעולה זו.  היצרנים קובעים את משך הזמן שבו סנן יכול לפעול באופן אפקטיבי וקובעים מועד תפוגה המחייב החלפתו.

שמירה קפדנית  על הוראות היצרן בכלל ועל החלפת סנן במועד נקוב היא תנאי הכרחי לניצול הפוטנציאל הגלום במכשיר וקבלת מים מסוננים ומטוהרים כנדרש וכמצופה.

בחרתם מטריקס, בחרתם נכון!

חברת מטריקס מציעה לצרכנים מגוון מכשירים לסינון ולטיהור מים המספקים מים טובים כל העת. על פי הוראות יצרן נדרשת החלפת סננים בה אחת בחצי שנה או בכל מועד זמן שקצוב על ידה.

החברה מייצרת ומשווקת מגוון סננים ייעודיים למכשירים שונים, כאלה המתואמים לסינון ראשוני, למערכות תת כיוריות, מסנני ממברנה לאוסמוזה הפוכה וכן מכשירי מיני ברים וקולרים. חשיבותו של הסנן בכל אחת מהמערכות חיונית ביותר לאיכות המים.

הסננים מסננים חומרים מזהמים שונים, טעמי לוואי, כלור ועוד. העובדה כי הם נושאים תו תקן אמריקני N.S.F מהווה ערובה לאיכותם ולבטיחותם. בכל שאלה או רצון למידע נוסף אתם מוזמנים, כמובן, ליצור קשר עם החברה ונציג שירות מטעמה יחזור אליכם בתוך זמן קצר.

חברת מטריקס מתמחה בתחום טיהור המים והשבחתם. מכשירים עם מסננים איכותיים המצויים במוסדות ציבור כמו גם בבתים פרטיים מייתרים את הצורך להיזקק לאספקה שוטפת של מים מינרליים מבקבוקים או ממכלים. לבד מהיתרון הטכני העצום ומהעובדה כי אתם פטורים מהתלות בשעות הפתיחה והסגירה של מקומות שבהם ניתן להשיג את המים, אתם נהנים גם משירות לקוחות אפקטיבי וממקור מידע מקצועי אמין, נגיש וזמין כל העת.

חשוב לציין

כי הסננים האיכותיים מונעים היווצרות אבנית ובכל מאריכים את משך חיי המוצר. גם אם לאחר חצי שנה אתם חשים כי המים טעימים ואף נראים צלולים, אין בכך כדי להעיד בהכרח על איכותם. החברה קובעת כי לאחר חצי שנה צריך להחליף את הסנן משום שהוא עלול להיסתם וחומרים שונים שבכל זאת חדרו בעדו עלולים להשתחרר ולחדור אל תוך מי השתייה. בתוך חצי שנה מתפתחים חיידקים שונים על המסנן. מכל הסיבות האלה חשוב להחליף את הסנן ובכך להבטיח לעצמכם לא רק מים איכותיים אלא הגנה מפני חלחול  חומרים מזהמים שונים אל מי השתייה שלכם.

הדגשת חשיבות החלפת הסנן לא נועדה, חלילה, כדי להלך אימים על צרכנים שלא יקפידו על החלפתו במועד הנקוב על ידי היצרנית אלא על מנת להבטיח את בריאותם. בשל התלות המלאה והמוחלטת שלנו במים ובשל הצריכה היומיומית השוטפת שלהם, מוצדק ואף הכרחי לעשות כל מה שנדרש (ואף מומלץ בהחלט) כדי להבטיח את ניקיונו של מקור המים העיקרי שלנו כאשר אנחנו צורכים את המים ממכשירי החברה.

איש לא הצטער על החלפת סנן ישן בסנן חדש וכל לקוח שעשה זאת נהנה מביטחון מלא כי הוא צורך מים ממכשיר איכותי ויעיל.