הקמתה של מסעדה חדשה דורשת התעסקות בפרטים רבים כמו רכישת ציוד מטבח מקֵצועי, עיצוב המסעדה באופן שימשוך אליה לקוחות, שיווק וניהול, רכישת כלים להגשה ועוד. עם כל הכבוד למנות האיכותיות שכל בעל מסעדה שואף להגיש, אחד הדברים הראשונים שמבקש כל סועד במסעדה הוא מים, וזאת לרוב בלי קשר לכך שגם יזמין שתיה אחרת.

הבסיס מבחינת סועדים רבים הוא קודם כל קנקן מים. לכן, רכישת בר מים למסעדה היא אחת הרכישות החשובות שעל המסעדה לבצע.

תחזוקת מיני בר - מטריקס

גם למים יש טעם

מים שאינם מים מינרליים המגיעים בבקבוק נקראים על הנייר מים מהברז. עם זאת, לכם כדאי לנהוג בחוכמה ולדאוג לרכוש מתקן בר מים עבור הלקוחות שמבקשים מים. הסיבה הראשונה והבסיסית בגללה כדאי לרכוש מתקן מים למסעדות היא טעם המים. היום בבתים רבים ישנו מתקן מים כך שלקוחות רבים כבר רגילים לטעם של מים מסוננים. המים בישראל הם מים קשים הכוללים בתוכם אבנית, חול ומינרלים נוספים המשפיעים על טעם המים. מסנני מים שמותקנים בבר המים יעשו את ההבדל בין מים עם טעם לוואי למים טעימים.

שמירה על בריאות הלקוחות והעובדים

התקנת בר מים בבתים נעשית לרוב גם מסיבות בריאותיות. כאמור, המים בארץ מכילים לא מעט מינרלים ואפילו מתכות המגיעות מצנרת המים העירונית. בר מים איכותי עם פילטרים שעושים היטב את העבודה יסנן את המים ויפריד אותם מכל המינרלים והאבנית שיש בהם וגם מ”אורחים לא רצויים” אחרים כמו חיידקים. מעבר לשמירה על בריאות הלקוחות, מדובר גם על בריאות העובדים שחשובה לכם גם במישור הפרקטי. בר מים לעסקים ולמסעדות מיועד לעובדים לא פחות מאשר ללקוחות ובר מים ייטיב איתם גם בגלל סינון המים וגם כי פשוט ישתו יותר.

נוחיות עבורכם ושירות מהיר ללקוחות

מתקן מים לא רק מסנן עבורכם את המים אלא גם מגיש אותם בטמפרטורה הרצויה. קל הרבה יותר להגיש מים קרים המגיעים כך ישירות מהמתקן מאשר מי ברז שיש צורך להוסיף להם קרח או בקבוקי מים שיש לשים מראש במקרר. זמינות מים קרים במיוחד בקיץ היא נוחה מאוד ויעילה. כך גם לגבי מים חמים. הכנת תה דורשת בסך הכל מים רותחים ועלים או תיון. הכנת תה תהיה פשוטה יותר באמצעות מתקן מים זמין.

לבחור מתקן מים מקצועי

כפי שאתם דואגים לרכוש ציוד למסעדות שהוא איכותי ומקצועי ועושים זאת מחברות אמינות, מקצועיות המספקות ציוד מטבח מקצועי למסעדות, כך תעשו גם בבחירת מתקן המים. חשוב לרכוש את המתקן מחברה הנותנת לכם אחריות לתקופה ארוכה ככל האפשר ודואגת לתת מענה בכל בעיה או שאלה. יש לבדוק גם מהם הפילטרים שאותה חברה מספקת ולוודא שהם אכן יעשו היטב את עבודת הסינון.