קולר מים מהווה מכשיר אטרקטיבי , אפקטיבי,  ונותן מענה אולטימטיבי. הוא מהווה חלופה מועדפת  למקומות, שבהם קיים ביקוש ואף דרישה למים קרים בכמות גדולה, בתדירות קבועה. על מנת לא להיות תלויים בבקבוקים ולזכות במים מטוהרים, נגישים וזמינים בכל עת, קולר נותן את הפתרון הטוב ביותר.

חברת מטריקס, ספקית של מתקני שתייה בכלל ושל קולר מים בפרט, מציעה ללקוחותיה מוצר העומד בכל תווי תקן הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר.  המותג שלה הוא שם נרדף לאיכות בלתי מתפשרת.

על מנת למקסם את הפוטנציאל ואת התועלת הגלומים בקולר, חשוב ביותר לוודא התקנתו על ידי בעל מקצוע מורשה ומוסמך מטעם החברה.

אחד היתרונות המובהקים של קולר מים הוא באפשרות לווסת ולשלוט על מידת הטמפרטורה של המים- קרים, פושרים או חמים. יתרון נוסף הוא בטעמם האיכותי של המים, בניקיונם ובהיותם מסוננים ומטוהרים, נטולי פסולת רעילה, המסוכנת לאנשים בכלל ולילדים בפרט, כגון מתכות כבדות, שאריות של חומרי הדברה, ניטראטים, חיידקים ומזהמים שונים.

קולר מים  מייתר כל מכשיר אחר

קולר מים מקל על הצרכן, אשר מים מהווים את מוצר הצריכה הבסיסי והקיומי ביותר. נגישות קולר וזמינות השימוש בו היא תנאי הכרחי עבור לקוחותיו. זו הסיבה שקולרים מוצבים במקומות ציבוריים ובמוסדות שונים במקום מרכזי ובולט.

על מנת ליהנות מאספקה שוטפת של מים נקיים חשוב לברר ולוודא, מבעוד מועד, האם הקולר הוא בעל תו תקן, האם הוא עשוי מחומר עמיד, האם ניתן למלא בו גם בקבוקים וכמו כן- האם הוא מחייב תחזוקה מיוחדת והאם החברה המשווקת ומספרת נותנת גם שירות תחזוקה.

כאשר אתם רוכשים קולר מחברה, שהיא שם דבר – שם שהולך לפניה – הפועלת על פי עקרונות של מקצועיות, אמינות, יושר ומטמיעה במוצריה  את הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי למכשיר שרכשתם יש "אבא".

קולר מים, המחובר ישירות לקו המים, מספק מים חמים וקרים במכשיר אחד. הוא מוצע במגוון עיצובים, מתאים לדרישות תקן ישראלי ואמריקני (NSF). הוא כולל סננים איכותיים, תקניים, עמידים לאורך זמן, שניתן להחליפם במו ידיכם או להזמין טכנאי להחלפתם.

מתקן מים לעסק- חלק בלתי נפרד משירות הלקוחות שלו

מתקן מים לעסק הוא חלק בלתי נפרד משירות הלקוחות שלו, במיוחד במקומות שבהם נדרשת המתנה ממושכת בימים חמים או קרים במיוחד.

כיום ניתן למצוא קולר מים במוסדות רבים ובהם: בנקים, בתי חולים, מוזיאונים, בתי ספר, מפעלים, משרדים, חנויות גדולות,  אוניברסיטאות ומכללות, בסיסי צבא, אולמות המתנה, קליניקות של אנשי מקצוע שונים ועוד.

הימצאותו של קולר מים נראית לנו טבעית ומתבקשת אבל חשיבותו וחיוניותו מתגלים על דרך השלילה- כאשר רוצים, משוועים ונזקקים למים ואין בנמצא קולר…

חברת מטריקס, בעלת מוניטין בתחום השבחת המים וטיהורם, מציעה לציבור הולך וגדל של אנשים, צרכנים קיימים ופוטנציאליים, קולרים המאפשרים להם ליהנות בכל מקום ובכל עת ממים טהורים ואיכותיים, נטולי טעם לוואי.

קולר מהווה  אפוא מוצר צריכה בסיסי ומרכיב חשוב ומהותי של שירות לקוחות. סביר להניח כי רבים מאתנו פוגשים במהלך היום קולרים במקומות שונים שאותם אנחנו פוקדים. הם מהווים  אלמנט קבוע בנוף הפנימי של מוסדות ומשרדים, עסקים ואולמות, מפעלים ומגרשי ספורט ועוד ועוד.

הריבוי הטבעי שלהם אף הוא מהווה עדות חותכת ליתרונות ולתועלות הרבים הגלומים במכשיר פשוט זה, אשר לא ניתן להפריז בחיוניותו ובימי הקיץ החמים כמעט בלתי אפשרי לתאר את שגרת החיים בלעדיו.

לרוויה!