מיני בר, קולרים, פילטרים ומסננים - מטריקס

תצרוכת המים על ידי בני האדם היא פעולה הכרחית במהלך כל ימות השנה ללא קשר לתנאי מזג האוויר או לגילו של האדם. לכל אדם בהתאם למשקל גופו, משקלו וגילו ישנה כמות מומלצת של תצרוכת מים אותה חשוב ליישם על מנת לשמור על אורך חיים בריא ותקין.
אחד הנקודות שחשוב להקפיד עליהם במהלך היום יום, היא תצרוכת המים גם אם אין אתם צמאים וגם אם החום בחוץ אינו גורם לכם לחוש בצימאון.

על מנת שכל אדם יצליח לשמור על שתייה נאותה, עליו להקפיד להיות נגיש אל מקור מים ולא להיקלע למצב בו בכדי לשתות עליו להזיז עצמו יתר על המידה ממקום מושבו משום שכך השתייה יכולה להידחות ולא להתממש בתדירות המומלצת.

כל עוד ישנו מקור מים נגיש, הרי שהשתייה תתבצע באופן אוטומטי כל אימת שהאדם עובר ליד המכשיר, המתקן או בקבוק המים. מים אינם צרכים להיות פינוק לעובד, אלא מים הפכו להיות בשנים האחרונות לדרישה בסיסית של כל עובד בכל מקום עבודה, ועל כן אם יגיע מועמד לראיון עבודה ויגלה כי במשרים לא קיימות אופציות לשתייה נגישה, הרי שהוא יסיק על מקום העבודה ועל תנאיו הבסיסים ומעבר לכך.

מדוע חשוב לספק לעובדים מים

כל אדם צריך לשתות כמות מסוימת של מים במהלך היום יום ומי שלא סיגל לעצמו הרגלי שתייה, הרי שהוא ילקה במהלך היום בכאבי ראש ובעתיד בבעיות בריאותיות שונות ומגוונות. אם אתם כמעסיקים לא רוצים להתמודד עם כאבי הראש של העובדים , עם חיסורים של שעות וימי עבודה, זה הזמן להציב מתקן מים אשר יאפשר לעובד ללגום כל אימת שהוא חש בצימאון או צורך לכוס מים צוננים.

מים כידוע מצננים ומקררים את גוף האדם ומחזירים לו אנרגיה שהלכה לאיבוד ברבות השעות שחלפו ועל כן כל עוד יהיה מתקן מים במקום העבודה הרי שהעובדים יצליחו להחזיר לעצמם את האנרגיות ולתפקד כראוי במהלך יום העבודה.

אם לעובד לא יהיו מים נגישים, יהיה עליו לצאת בכל יום אל המכולת הקרובה ולהוציא ממיטב כספו על רכישת בקבוק מים מינרלים עד שהנושא יתסכל אותו וזה ישפיע באופן ישיר על התפוקה שלו במקום העבודה.
באמצעות מתקן מים כגון מיני בר, יכול העובד ליהנות לא רק מהמים הקרים, אלא יכול אותו עובד להכין לעצמו שתייה חמה לרבות תה וקפה, מה שכידוע חיוני במהלך יום עבודה תקין.