בשנים האחרונות ניתן לראות מתקן מים בכל מבנה ציבורי, עסק או חברה פרטית ולא בכדי. מתקני מים יכולים להיות קולרים, יחידות קירור ומיני ברים המגיעים במגוון גדלים, צבעים ומאגדים פונקציות שונות בהתאם לצרכיו של בית העסק.

מתקן מים בכל עסק- מצב קיים

ברוב העסקים אליהם אנו נכנסים כיום ממוקם מתקן מים בסמוך לכניסה לעסק ובחלק מהמקרים גם בחדר קבלת ההמתנה. מתקן זה חושף את הגישה של העסק ללקוחותיו, שכן הוא מאפשר לכל מהם ליהנות ממים קרים וטעימים שעברו תהליך סינון קפדני, דבר אשר מביע את העובדה כי לעסק חשוב שהלקוחות ירגישו בנוח בזמן בו הם שוהים בבית העסק. רוב הפעמים מתקן המים הוא בר מים צבעוני דקורטיבי המשתלב עם שאר פרטי הריהוט של העסק בהרמוניה מלאה.
חשוב לזכור כי אנו חיים במדינה חמה ועל כן עסק אשר מאפשר ללקוחותיו ליהנות ממים קרים ביום חם הוא עסק אשר דואג ללקוחותיו. בנוסף, רוב העסקים בוחרים מתקני מים שבהם יש אפשרות של מים קרים או מים רותחים לשם הכנת משקאות חמים. מתקנים אלו משרתים את הלקוחות ואת העובדים בצורה נפלאה הן בימי הקיץ החמים והן בימי החורף הקרים.

מתקן מים ביתי

היתרונות של מתקן מים לעסק

  • ידידותי למשתמשמתקן המים מאפשר גישה קלה למים נקיים וטעימים. כל שצריך הוא לשים כוס חד פעמית אשר מוצמדת למתקן למזוג לעצמכם כוס מים קרים.
  • חסכון- מתקן מים מאפשר חסכון משמעותי בהוצאות.  כל עסק מודע לעובדה כי מי הברז אינם תמיד מסוננים מלכלוכים שונים, מזהמים ופעמים רבות מים אלו מכילים כלור המשמש לטיהורם אך פוגע בטעם ובריח של המים. לכן, לכל עסק יש שתי אפשרויות. הראשונה היא רכישה קבועה של בקבוקי מים מינרלים והשנייה היא הצבת מתקן מים אשר מסנן את מי הברז. האפשרות השנייה היא האפשרות החסכונית ביותר מבחינה כלכלית. בנוסף, מי השתייה במתקן אינם יכולים להיגמר שכן הם מגיעים מברז השתייה שלנו ומסוננים.
  • ידידותי לסביבה- בחירת מתקן מים משמע ויתור על בקבוקי פלסטיק אותם צריך למחזר על מנת לשמור על סביבה ירוקה. כאן מדובר על פתרון ידידותי וירוק.
  • השקעה משתלמת- ההחלטה לרכוש מתקן מים לעסק משמע השקעה הן בלקוחות הפוטנציאליים, בלקוחות הקיימים ובעובדים של העסק. כאן גם הלקוחות וגם העובדים יודעים כי לחברה חשוב שהם ישתו מים נקיים ולכן הבחירה במתקן מים אשר ישרת אותם בצורה הטובה ביותר.