מסיבות, אירועים והשקות מתקיימים כיום לרוב בלופטים מעוצבים. לופטים באיזור המרכז הינם מעוצבים וחדשניים ומכילים בתוכם מגוון רחב של רהיטים ואביזרים. בין השאר, מספקים הלופטים לאורחים שתיה וכיבוד קל, לרבות בר מים ומכונת אספרסו. התקנת בר מים בלופט לאירועים היא פשוטה מאוד וחסכונית. השקעה חד פעמית שהלקוחות לא יפסיקו להודות לכם עליה!

  • מתלבט אם להתקין בר מים חדש?
  • משפץ לופט לאירועים?
  • רוצה לספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר?

יתרונות בר מים

יש לא מעט יתרונות להתקנת בר מים בלופט לאירועים. להלן מספר יתרונות חשובים:

  • בריאות – המים היוצאים ממתקני המים הם בריאים ומסוננים היטב
  • טמפרטורת המים – ניתנת לשליטה ולבחירה
  • נוחות מירבית
  • לופט מאובזר חוסך לאורחים הוצאה מיותרת על בקבוקי מים מינרליים
  • אפשרות להכין קפה/תה, לא צריך קומקום.

אלו הם היתרונות העיקריים של ברי המים אותם ניתן להתקין בלופטים לאירועים.

חשיבות בר מים בכל לופט

כאשר בן אדם מקיים אירוע הוא רוצה שלכל האורחים שלו יהיה הכי נוח ונעים. הוא לא רוצה שיחסר להם דבר ולא רוצה שהם יצטרכו להתאמץ. עבור לקוחות רבים, בר מים זו דרישת חובה. על כן התקנת בר מים בלופט לאירועים היא בדיוק מה שהם צריכים. כאשר יש בר מים בלופטים לאירועים, כל אורח יכול למזוג לעצמו מים בכל טמפרטורה ובאיזה כמות שהוא רוצה בכל פעם ולא צריך לחכות שימזגו לו או לחילופין שהבקבוק יתקרר לטמפרטורה הרצויה.

בר מים – נוחות שהיא משתלמת

נוחות נוחות ועוד פעם נוחות. מלבד המים הבריאים והצלולים שבר המים מספק, הנוחות של בר מים אינה מוטלת בספק. התקנת בר מים בלופטים לאירועים היא מחייבת וגורמת לכל אורח להרגיש בנוח ולדעת שהמים שהוא שותה הם גם טעימים, גם בריאים וגם נגישים לו בכל רגע בלחיצת כפתור אחת פשוטה. בר מים חוסך קנייה של עשרות (אם לא מאות) בקבוקי מים לכל אירוע, ידידותי לסביבה ושומר על בריאות החוגגים. במקום לשתות מים מהברז או מבקבוקים קנויים ניתן פשוט לשתות ממתקן המים בכל פעם שרוצים להתרענן.

תפעול והתקנה של בר המים נעשית על ידי חברה חיצונית שמספקת גם אחריות וגם את המוצרים המשלימים הדרושים. לכן כל אורח שמשתמש בבר המים יכול להיות רגוע שהכל נעשה על פי התקן הנדרש ושהמים שהוא שותה מהמתקן הם הכי טובים לבריאות שלו.

לאילו אירועים מתאים לופט?

לופטים לאירועים מתאימים למגוון רחב של האוכלוסייה ולשלל האירועים שאוהבים לקיים פה במדינתנו הקטנה. ניתן לקיים מסיבות יום הולדת, מסיבות רווקים / רווקות, הצעות נישואין, ערבי חברה, חגיגת בר / בת מצווה, ערבים אינטימיים ועוד. הלופט עצמו מאובזר מאוד ובנוי בצורה נוחה שמאפשרת גם חגיגה וריקודים, גם מנוחה בחדרי שינה מפנקים, גם ארוחות במתחמי ישיבה נוחים וגם פינוק בבריכה ובג’קוזי.