השורה התחתונה של כל מאמר על מים מתחילה, הלכה למעשה, בשורה הראשונה שלו: מים. מי מאתנו מסוגל לתאר את החיים בלעדיהם? מי מאתנו יכול לתאר לעצמו שעה אחת בלבד בקיץ בהעדר נגישות וזמינות של מקור מים קרים? חברת מטריקס נותנת מענה לכל השאלות בנושא המים בכלל ומים מסוננים ומזוקקים בפרט.

בר מים הוא המענה האפקטיבי והפתרון האולטימטיבי (במחיר אטרקטיבי) לכל צרכני המים, כלומר לכולנו. החברה מספקת ומשווקת מגוון סוגי בר מים בצבעים ובעיצובים שונים. המים איכותיים, ללא טעמי לוואי, ללא שאריות של חיידקים ומזהמים. צרכני המים יכולים להיות בטוחים כי באמצעות בר המים יסופקו להם מי שתייה חמים ו/או קרים בכל שעה שהיא.

המים נקיים, בריאים וטעימים. יעידו על כך כל מי ששותים אותם בקביעות. אחד היתרונות המובהקים של חברה מקצועית ובעלת ניסיון הנותנת פתרונות ייחודיים וייעודיים לכל דרישות השוק- פרטי ומוסדי כאחד – הוא בכך שמתקני המים שלה בכלל ובר המים בפרט עומדים בתקן הישראלי המחייב והמחמיר.

 בר מים זמין לכולם

בר מים אינו מותרות- הוא מוצר צריכה בסיסי, ובחום הקיץ אף מוצר נדרש והכרחי. אם בעבר היה בר מים בגדר סמל סטאטוס להתהדר בו, הרי כיום, עם הגברת המודעות ליתרונות  הרבים שבו, הוא הפך ל"בן בית" בחלק ניכר מהבתים. מדובר בהוצאה לא גבוהה- ביחס למוצרי חשמל בסיסיים בבית. משפחות מן המעמד הממוצע וזוגות צעירים בהחלט יכולים להרשות לעצמם רכישת מכשיר שיספק להם מים קרים וחמים בכל עת.

MATRIX מותג מוביל בתחום המים המטוהרים

חברת MATRIX  הינה חברה ישראלית-אמריקאית המשווקת מיני בר המתאים לבתים פרטיים וברים גדולים יותר, המתאימים למוסדות ציבור, לעסקים גדולים ולמבנים שיש בהם תנועה גדולה של עוברים ושבים.

החברה מטמיעה במוצריה טכנולוגיות ייצור חדישות. הניסיון המתמשך והמצטבר שלה מאפשר לנציגי השירות לתת מענה מהיר לכל תקלה, וזאת מתוך הבנת חשיבות גורם הזמן, שלא אחת הוא קריטי, בנושא זה.

נציגי השירות של החברה ערוכים לתת מענה מהיר ושירות מקצועי של מכירה, תמיכה, אחזקה ותיקונים של מכשירי מיני בר, מערכות לטיהור מים, קולרים, מתן פתרונות להסרת אבנית ועוד.

מיני בר מהווה את אחד המוצרים החיוניים והשמישים ביותר בבית. הזמינות המתמדת של מים קרים גורמת גם ואולי בעיקר לילדים להפנים את חשיבת השתייה. אין צורך לנדנד להם לשתות ולא נדרש מהם כל מאמץ להגיע למקור המים. פשוט וקל לגשת למיני בר ולמלא כוס מים קרים או להכין כוס משקה חם.

חשוב לקרוא את הוראות ההפעלה ולפעול לפיהן. חשוב לשאול כל שאלה רלוונטית ולקבל מענה עליה. על פי רוב לא נדרשת תחזוקה מיוחדת, למעט הקפדה על מועדי החלפת הסנן והמנורה ( או כל הוראה אחרת).

השגרירים הנאמנים ביותר של מכשיר בר מים הם מי שמשתמשים בו באופן קבוע ושוטף. להם אין צורך להמליץ- הם עצמם הממליצים.

חברת מטריקס הפכה זה מכבר לשם דבר בתחום מי שתייה מסוננים ואיכותיים, ובעיקר- בטיחותיים. משובים חמים ומחמיאים שאנחנו מקבלים הם העדות וההוכחה המובהקות ביותר למענה הטוב שלנו לדרישות הלקוחות ולציפיותיהם.