עם ההכרה בחשיבותם של מים מסוננים ונקיים בעולם שקיים בו איום וזיהום מתמיד של משאבי הטבע בכלל וראש וראשון בהם- מים גוברת הדרישה הבלתי מתפשרת לצריכת מים ממקור, אשר לצרכן יש אמון במי שאחראים על אספקת מים נקיים באמצעותו.

לשאלה מה עדיף מתקן מים או קולר, מספר תשובות:

  1. יהיה המכשיר שתבחרו אשר יהיה ובלבד שלא תוותרו על שתיית מים נקיים ומסוננים.
  2. תלוי בתקציב
  3. תלוי במספר האנשים הצפויים להשתמש בשירותי הקולר.

השאלה הזאת עולה גם בקרב מי שמוותרים מרצון ומדעת על צריכת מים מבקבוקים או ממכלים גדולים יותר, אשר יש צורך להחליפם בתדירות משתנה.

באופן טבעי ומתבקש, מתקן מים קטן, כגון מיני בר, מתאים יותר לשימוש ולצריכה ביתית, בעיקר בשל מידותיו הקטנות- ביחס, עיצובו, היכולת לפקח ולשלוט על תדירות החלפת הסנן והמנורה שבו (על פי הוראות היצרן ו/או המשווק), בעוד קולר מתאים יותר למוסדות ציבור כגון בתי חולים, בתי ספר, אוניברסיטאות, משרדים גדולים, מפעלי תעשייה ועוד.

יתרונות מיני בר

מיני בר בכלל ושל חברת מטריקס בפרט זמין לצרכנים במגוון סוגים וצבעים, כאשר הוא מתחבר ישירות למערכת המים הביתית. הוא זמין בכל עת כמקור למים קרים וחמים (להכנת קפה/תה, מרקים, מילוי 'בקבוק חם' לפינוק ועוד). המים המסוננים טעימים; הם נטולי טעם לוואי. מתקני מים ביתיים מתאימים להצבה במטבח המרווח ועיצובם המרהיב הופך אותם לאלמנט דקורטיבי המעשיר ומעצים את חזות המטבח.

מיני בר ביתי מגיע, כמו כל המתקנים לאספקת מים, כשהוא נושא תו תקן איכות ובטיחות כפול- ישראלי ובינלאומי. הוא בטיחותי ואינו מהווה כל מקור סכנה בכלל ולילדים קטנים בפרט.

יתרונות קולר מים

חלק הארי של צרכני מים מקולרים זקוקים לו כמקור למים קרים. גם בקולרים המתקדמים והאיכותיים, אשר מציעים גם מים חמים, על פי רוב עיקר השימוש בהם  הוא של צרכני מים קרים. הערך המוסף של קולרים אלה, המהווים גם מקור לאספקת מים חמים, הוא בלתי מבוטל ואם, לדוגמה, פועלים במשמרת לילה בעבודתם רוצים להכין לעצמם כוס משקה חם, הם לא נדרשים להמתנה ויכולים להכין לעצמם מעכשיו לעכשיו.

אם יש דרישה גם למים חמים, מיני בר לא יספיק במקום שבו משתמשים רבים, בשל הקיבולת הנמוכה של מימיו והעדר היכולת להבטיח רציפות של מים חמים.

אז במה בוחרים?

בחירה מושכלת מחייבת הגדרה ואפיון של הצרכים ושל השימוש המיועד במכשיר. נציגי השירות של חברת מטריקס, בעלי ניסיון רב בתחום מכשירי מיני בר וקולרים, הן לשוק הפרטי ולמשקי הבית הפרטיים והן לשוק המוסדי והציבורי יסייעו לכם לבחור על פי מכלול השיקולים הרלוונטיים לבחירה.

אף כי הגודל לא תמיד, ודאי לא בהכרח, קובע, בהקשר זה עשויה להיות לו השפעה, אולי מכרעת, על הבחירה. אם אתם מחפשים מקור מים קרים וחמים למספר רב של אנשים, במפעלי תעשייה, במשרדים גדולים, באולמות המתנה ועוד, ודאי יידרש לכם קולר מים אולי אף שניים או שלושה מכשירים, בעוד אם, לדוגמה, מה שאתם מחפשים הוא מכשיר קטן וביתי לשימוש המשפחה ואורחיה בלבד, מיני בר עשוי להספיק לכם ולספק אתכם בהחלט.

השורה התחתונה: העיקר- לבחור מכשיר מחברה מקצועית ואמינה

חברת MATRIX  – מציעה יותר מ- 15 שנים של מקצועיות, אחריות, מחויבות ואספקת פתרונות להשבחת מי שתייה תוך עמידה בלתי מתפשרת על תקני האיכות והבטיחות.

מאות אלפי לקוחות נהנים באופן קבוע  ממעטפת מוצרים ושירותים הכוללת מכירת מכשירים, אחזקתם, תיקונם, מערכות סינון  וטיהור מים מתקדמות ומתן מענה לכל תקלה.

לקוחות מוסדיים גדולים וידועים כגון: התעשייה הצבאית, משרד הביטחון, משטרת ישראל עיריית תל אביב, בתי חולים מובילים בארץ, אוניברסיטאות ומכללות ועוד, כמו גם לקוחות פרטיים רבים מאוד עשויים להעיד על מידת שביעות הרצון שלהם בשימוש התדיר במתקני המים האיכותיים שלנו.

כחברה הרואה את לקוחותיה כמשאב וכנכס החשובים והיקרים ביותר שלה, חברת מטרקיס מחויבת לעשות למענם כל מה שהיא יכולה ויודעת לעשות, ללא פשרות, ללא עיגול פינות.

עם איכות ומצוינות לא מתווכחים- נהנים מהם.