חברת מטריקס מעיינות החיים מציעה למי שהקפדה על צריכת מים מסוננים ומטוהרים מהווה תנאי הכרחי עבורם לבחור בין שורה של חלופות המעניקות פתרון מלא ומיטבי לרצון, לצורך ולמעשה לדרישה הבלתי מתפשרת למוצרי סינון איכותיים ובטיחותיים העומדים בכל תווי התקן הישראלי והאמריקני המחייבים והמחמירים.

חשיבות צריכת מים מסוננים מובנת לכול. סינון המים משביח את טעמם ומאפשר צריכה שוטפת של כל מי ששוהים במתחם שיש בו מתקני מים מסוננים או מערכת סינון המביאה מים מסוננים אל כל הברזים.

הפתרון לבעיית המים בישראל

אחד הפתרונות האפקטיביים ביותר לאבטחת איכות המים הוא רכישת מיני ברים, קולרים ומתקני מים אשר מערכת הסינון מובנית בהם. גם במתקנים קטנים כגון מתקני המים מיני בר Matrix touch, קומפקט בר, מתקן שומר שבת ועוד שמספקת חברתנו ללקוחותיה יש סנן, אשר על פי הוראות היצרן יש להחליפו מדי כמה חודשים על מנת להבטיח שמירה אל איכות גבוהה של מים מסוננים ובנוסף להבטיח שמירה על המתקן.

הסננים מונעים חדירה של גורמים מזהמים אל מי השתייה. החברה מציעה מגוון סננים ובהם: סנן קו משולב מיקרופילטר, סנן PENTEK-TS-101 , סנן פחם אמריקאי MATRIX, סנן משקעים אמריקאי, סט אמריקאי למערכות 3 ו- 4 שלבים, ממברנה אמריקאי לאוסמוזה, מעקף לתמי 4 הנושא סננים בעל תו תקן ישראלי, סנן למניעת אבנית, מערכת מיקרופילטר,  מערכת אסמוזה הפוכה ועוד.

על מנת להתאים את מערכת הסינון האפקטיבית ביותר על פי מכלול הנתונים, השיקולים והאפשרויות, חשוב לקבל מידע מלא ומפורט וייעוץ במקום שבו אמורה להיות מותקנת מערכת הסינון על מנת להפיק את המיטב. חשוב לציין כי מתקני מיני ברים וקולרים בגדלים שונים לא באים על חשבון מערכות סינון אחרות אלא משלימות אותן. היתרונות שלהם הוא בזמינות התמידית של מים חמים וקרים גם יחד והעדר הצורך להמתין לקירור המים ולחימומם.

ניתן למצוא אצלינו בחברה מס' פתרונות

באתר החברה ניתן להתוודע אל מבנה הסננים, אופן ושלבי פעולתם, תכונותיהם ויתרונותיהם של כל סוגי הסננים שהיא מציעה, הוראות התקנה ושימוש (אין כל קושי בהחלפת הסננים, אשר אינה מחייבת שימוש בכלים כל שהם).

החברה נותנת מענה מלא ומיטבי לכל צרכניה- העסקיים, המוסדיים והפרטיים. היא מציעה ומשווקת מתקני מים  וקולרים מסוגים שונים, מערכות מלאות לטיהור מים, מסננים ופילטרים לקבלת מים איכותיים, פתרונות לאבנית וייעוץ מקצועי שוטף שמאפשר לכם להפיק את המיטב מהמערכות.

אין ספק כי התועלת הוודאית שניתן להפיק מהשימוש במערכת מים שיש בה סננים איכותיים מצדיקה את עלותה, מה גם שעלותם סבירה בהחלט ובמידה רבה מוצדק להחיל עליה את הביטוי "שווה לכל כיס". בהעדר יכולת לשלוט על איכות מקורות המים בהעדר מנגנון סינון, מומלץ להתקין בכל בית, בכל משרד ובכל מוסד ציבורי או עסקי מערכת לטיהור מים.

אפשרויות סינון המים הן, כפי שאתם רואים וקוראים כאן, רבות ומגוונות. מאחר שכל אחד מאתנו הוא צרכן קבוע של מים, מי יותר ומי פחות, הפתרון שמושג הודות לשימוש במסננים שונים הוא פתרון מערכתי כולל, אשר הכול מפיקים ממנו תועלת.