מידע מקצועי

מים מסוננים

חברת מטריקס מעיינות החיים מציעה למי שהקפדה על צריכת מים מסוננים ומטוהרים מהווה תנאי הכרחי עבורם לבחור בין שורה של חלופות המעניקות פתרון מלא ומיטבי לרצון, לצורך ולמעשה לדרישה הבלתי מתפשרת למוצרי סינון איכותיים ובטיחותיים העומדים בכל תווי התקן הישראלי והאמריקני המחייבים והמחמירים.

קרא עוד

מהי אסמוזה הפוכה?

אוסמוזה (פעפוע) הפוכה היא תהליך שבו עוברת תמיסה דרך מסנן אשר מצד אחד שלו קולט תמיסה בעלת ריכוז מומסים גבוה ולאחר סינונה פולט תמיסה בעלת ריכוז מומסים נמוך. כך מטוהרים המים ממזהמים שונים. התהליך מתרחש באמצעות הפעלת לחץ נגדי ללחץ האוסמוטי (הלחץ שמפעילה תמיסה על ממברנה חדירה-למחצה, שתפקידה להפריד בינה לבין תמיסה אחרת- הפרדה שאפשרית בשל הפרש בריכוז המומס בין שתי התמיסות). תהליך זה הפוך לתהליך האוסמוזה הרגילה, שבו קיימת תנועה טבעית של ממס דרך הממברנה, מתמיסה בעלת ריכוז מומסים נמוך לתמיסה שהיא בעלת ריכוז מומסים גבוה, ללא כל הפעלת כוח חיצוני.

קרא עוד

בר מים מוצר צריכה בסיסי

השורה התחתונה של כל מאמר על מים מתחילה, הלכה למעשה, בשורה הראשונה שלו: מים. האם מי מאתנו מסוגל לתאר את החיים בלעדיהם? מים. האם מי מאתנו יכול לתאר לעצמו שעה אחת בלבד בקיץ בהעדר נגישות וזמינות של מקור מים קרים? חברת מטריקס נותנת מענה לכל השאלות בנושא המים בכלל ומים מסוננים ומזוקקים בפרט.

קרא עוד

מה עדיף מתקן מים או קולר ?

עם ההכרה בחשיבותם של מים מסוננים ונקיים בעולם שקיים בו איום וזיהום מתמיד של משאבי הטבע בכלל וראש וראשון בהם- מים גוברת הדרישה הבלתי מתפשרת לצריכת מים ממקור, אשר לצרכן יש אמון במי שאחראים על אספקת מים נקיים באמצעותו.

קרא עוד

משביחים את המים בבית העסק שלנו

כאשר אנו מקימים עסק ישנם שלבים רבים לעבור עד לפתיחתו. תחילה אנו משקפים בפני עצמנו את החזון שלנו, לאחר מכן מגייסים את התקציב הנדרש על מנת להקימו, בונים תכנית עסקית ולאט לאט מתקדמים עד לפתיחתו של העסק שלנו. אחת המטרות שאנו מציבים לעצמנו כשאנו מקימים עסק היא להעניק מוצרים ושירות בלתי מתפשרים ללקוחות שלנו.

קרא עוד

שימושים שונים במטהרי מים

מים הוא מוצר חיוני להתפתחות בני האדם ולשמירה על בריאותו. כל עוד בחרתם לצרוך את כמות המים המומלצת לגופכם ביחס לגילכם ולמשקל גופכם, הרי שתצליחו לשפר את איכות חייכם ולהיפך. בעידן הנוכחי רבים בחרו להחזיק בביתם מתקנים שונים שכל מטרתם היא לספק מים באופן שוטף לכל דרי הבית, אחרים בוחרים לרכוש בקבוקי מים מינראלים, אותם הם סוחבים מדי יום או אחת לשבוע אל ביתם ויש את אלו שעדיין שותים מים מהברז.
אין זה משנה באילו מים אתם בוחרים להשתמש או ליתר דיוק מה מקור המים, כל עוד אתם אכן צורכים את כמות המים המומלצת לכם וליקיריכם.

קרא עוד

הצורך בטיהור מים – מאז ועד היום

הצורך בטיהור מים הופך בחברה מודרנית ומתועשת כחברה המערבית להכרח. זיהום אוויר וחלחול מתכות כבדות וחומרים רעילים לאדמה, המתפשטים במאגרי מים, מזהמים ומעכירים אותם, הופכים אותם לבלתי ראויים לשתייה ואף למסוכנים, לא מאפשר למי שבריאותם יקרה להם- מי לא?!- לוותר על סינונם וטיהורם.

קרא עוד

מים טובים לעור הפנים

דומה כי אין עוד דבר בעולם, בחיים, אשר אין כל מחלוקת או ערעור על חשיבותו לגוף האדם כמו מים. המים מכילים מינרלים וכימיקלים החיוניים ביותר לגוף האדם. מים חיוניים לא רק לשרידות הגוף ולחיזוקו; הם עשויים לסייע בריפוי מחלות שונות כדוגמת לחץ דם, מגרנות, כאבי גב, אסטמה, סוכרת ועוד.

קרא עוד

קולר מים מתקן מים אטרקטיבי

קולר מים מהווה מכשיר אטרקטיבי , אפקטיבי,  ונותן מענה אולטימטיבי. הוא מהווה חלופה מועדפת  למקומות, שבהם קיים ביקוש ואף דרישה למים קרים בכמות גדולה, בתדירות קבועה. על מנת לא להיות תלויים בבקבוקים ולזכות במים מטוהרים, נגישים וזמינים בכל עת, קולר נותן את הפתרון הטוב ביותר.

קרא עוד

המים הקשים בישראל, מה זה אומר?

כמעט כל ישראלי מכיר את המושג "מים קשים", אך רק מעטים מצליחים לרדת אל שורש העניין ולהבין מה זה באמת אומר. מבחינה כימית מוגדרים מים קשים בתור מים המכילים יוני סידן או יוני מגנזיום. לעיתים יש בתוך מים קשים גם יוני ברזל תת ערכיים או יוני מנגן, אולם הסידן והמגנזיום הוא נפוץ יותר. יונים הם אטומים או מולקולות הנושאים מטען חשמלי. מספר האלקטרונים ביונים שונה ממספר הפרוטונים ותרכובות רבות נוצרות הודות למשיכה החשמלית הנוצרת באופן טבעי בין יונים חיוביים ושליליים. בהקשר של מים קשים, יוני סידן, מגנזיום, ברזל או מנגן יוצרים בתגובה עם סבון חומרי קשי-תמס. אלו חומרים שקשה להמיס במים והמאפיין שלהם הוא בין היתר שקיעה.

קרא עוד